Jaka pompa ciepła?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

6 października 2012, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś sprawdzał ten ranking pomp? Jest wiarygodny? Mnie interesuje model Sofath, ale czytam forum i nie wiem czy to reklamy, czy dobre rady. Szukam na własną rękę informacji i znalazłem ciekawą ofertę na www.wassermann.pl ktoś może ocenić?

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 6 października 2012, 12:20
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2012, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, ale może jestem za bardzo naiwny, że to są opinię ludzi którzy mieli z nimi styczność, no a ktoś z bliskich twoich nie miał styczności z tymi pompami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2012, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik majkale napisał: Znalazłam ciekawy
[urlhttp://www.pompy-ciepla-ceny.pl/]ranking pomp ciepła
występujących na Polskim rynku - może komuś się przyda
przy decyzji o zakupie swojego urządzenia


w tym porównaniu pomp ciepła niestety nie są zawarte wszystkie dostępne PC.
Producentów jest wielu, jednak akurat podane wyżej strony są stronami konkretnych firm:)
Rynek pomp ciepła się rozwija, warto sprawdzić dostępne produktu na rynku. Np. firma Wassermann od wielu lat montuje pompy ciepła Sofath, na ich stronie są pokazane przykłady realizacji, natomiast na stronie www.sofath.pl znajdziecie opinie użytkowników PC Sofath.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2013, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
U siebie zainstalowałem pompę Vikersoon 90kW (duża pow. grzewcza) i jestem bardzo zadowolony. Przy obecnej cenie prądu płacę około 1200-1300 zł miesięcznie. Minusem jest to że do cichutkich to ona się nie zalicza ale u mnie akurat to nie problem. Mam ją drugi rok i osobiście polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2013, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem laikiem w dziedzinie budownictwa, ale zbliża się inwestycja na dawno już kupionej działce. Pytanie moje do doświadczonych forumowiczów, czy instalacje energooszczędne, konkretnie pompy ciepła to temat warty rozważenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2013, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej warto...wejdź sobie na tą stronę http://migsystem.pl/pompy-ciepla/ lub http://migsystem.pl jest tam sporo o pompach ciepła i innych odnawialnych źródłach energii...

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2013, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

My po tej zimie, tez podjęliśmy decyzje instalacji pomp ciepła. Przechodzimy w przyszłym roku z żoną na wcześniejszą emeryturę i panujemy zamieszkać w domku letniskowym pod Warszawą. Docelowo staną tam dwa budynki, obecna letnia kuchnia z garażem i budynek mieszkalny, który aktualnie rozbudowujemy. Myśleliśmy, że centralne ogrzewanie będzie dobrym rozwiązaniem, ale po doświadczeniach sąsiada, zmieniliśmy zdanie. Biedak jest uziemiony, gdy tylko musi wyjechać na dłużej , prosi ludzi o pomoc w kontrolowaniu pieca (co by nie zgasł, czy aby alarm się nie załączył). Niby nic, a jednak kontrola ma swoje minusy. Oczywiście, jak się jest nieustannie na miejscu, to rozwiązanie C.O jest, jak najbardziej godne polecenia , ale dla nas nie zda egzaminu. Wyszukaliśmy wiele ofert i najbardziej przemawia do nas usługa świadcząca przez Emer Serwis, nie wiem czy Państwo mają doświadczenia z tą firmą? W każdym razie my chyba zdecydujemy się na to rozwiązanie, mamy nadzieję, że sprosta oczekiwaniom

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2013, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

My z żoną od paru lat mamy już pompę ciepła z firmy Makroterm i jest to dla nas bardzo duża ulga

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2013, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto mieć na uwadze, że od kwietnia rusza konkurs dotacji 40% na pompy ciepła organizowany przez WFOSiGW pomagamy w przygotowaniu wszystkich dokumentów.Na kolektory słoneczne dotacja jest cały czas 45%.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2013, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam polecam szwedzkie pompy ciepła marki IVT,Buderus lub Junkers wysokie COP zapraszam do odwiedzenia strony www.ogrzejdom.com

Ten post był edytowany przez global-system dnia: 8 marca 2013, 07:57
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 791 Grupa: Robimy inst... Zalet ogrzewania podłogowego jest mnóstwo. Równomierne ogrzewanie: Zapewnia ciepło od podłogi do sufitu, eliminując zimne zakątki. Efektywność energetyczna: Ni...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....
  • Piec kaflowy Liczba postów: 35 Grupa: Robimy inst... Czy są tutaj osoby, które prowadzą własny punkt gastronomiczny? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego pieca chlebowego lub pieca do pizzy, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >