Jaka pralka najlepsza?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

30 lipca 2013, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A w jaki sposób łatwiej usuwa alergeny?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2013, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ma program antyalergiczny, poza tym para bardziej wnika w tkaniny i lepiej usuwa zabrudzenia, a dokładne płukanie usuwa resztki detergentów, na które jest uczulone moje dziecko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2013, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłam pralkę kompaktową tak właściwie bez zastanowienia, bo koleżanka mi poleciła. Użytkuję już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, że dałam się namówić. Mam dużo więcej czasu na inne obowiązki i spokojną głowę bo pracy ubyło. polecam:-)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2013, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam z programu Antybakteryjnego, bo pranie w wysokich temperaturach eliminuje bakterie. A pralkę mam firmy whirlpool.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2013, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

jak kupisz coś w miarę dobrej firmy (np amica) to na pewno podziała i to dłużej niż "trochę"

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2013, 06:17

Zgadzam sie: good 0 bad

W pralkach LG przydatna jest funkcja Baby Care bo niszczy roztocza i usuwa uczulające barwniki, także jeśli macie w domu alergików to warto taką pralkę sobie kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2013, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Whirlpool razem z Microban stworzył rozwiązanie, które zapobiega wzrostowi bakterii i pleśni oraz powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Środek antybakteryjny Microban został zastosowany w dozownikach detergentu i filtrze w pompie spustowej. To znaczy, że możemy być spokojni jeśli chodzi o powstawanie bakterii kupując taką pralkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2013, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo ciekawe rozwiązanie. Ale skoro to jest środek antybakteryjny to znaczy, że będziemy musieli jakoś go wymieniać? Jak to jest?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2013, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie nie. Microban nie ulatnia się, nie paruje i nie wypłukuje. Jest to składnik dodawany do struktury tworzyw sztucznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2013, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Aha, czyli nie musimy się martwić o wymianę środka antybakteryjnego i cały czas mamy jego wpływ. To bardzo dobre rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • platforma handolowa dla firm Liczba postów: 2 Grupa: Sprzęt AGD... Platforma B2C od X-ONE https://x-one.pl/b2c to kompleksowe rozwiązanie dla firm, które chcą zbudować silną obecność w handlu internetowym. Oferuje pełną integra...
  • Taboret gazowy do lokalu gastronomicznego Liczba postów: 2 Grupa: Sprzęt AGD... Zastanów się jaka moc grzewcza jest Ci potrzebna: Wydajność cieplna: Im wyższa moc (wyrażona w kW), tym szybciej taboret będzie w stanie podgrzewać potrawy. W l...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 6 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Krajalnica Liczba postów: 35 Grupa: Sprzęt AGD... Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Na stronie https://gastromania.pl/szatkownice-gastr onomiczne znajdziecie ofertę....
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 95 Grupa: Sprzęt AGD... Użytkownik JanCypr napisał: Wydaje mi się, że w niektórych urządzeniach to solanka działa lepiej, ale są takie technologie, gdzie zwykła woda z kranu w zupełno...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >