Jaka tapetę wybrać?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

24 października 2011, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

c w tym jest? w tym, że blondynki tak mają?;D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2011, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

na szczescie kladzenie tapety nie jest az tak trudne zeby nie dało się tego pojąć. Najgorzej wygląda to kiedy jeszcze nie wie się jak to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2011, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio przy remoncie w kilku pokojach postawiłam na wzór: trzy ściany gładkie, z tapetą w jednym kolorze lub w delikatne prążki, a jedna ściana wytapetowana w kontrastującym kolorze lub w jakiś mocny motyw. Wygląda to naprawdę dobrze i ciekawie, nie jest nudne, a wnętrze wygląda na przemyślane i wykończone. Zdecydowałam się też na dość ciemny kolor w jednym pokoju, bałam się trochę tego pomysłu, ale zupełnie niesłusznie - pokój wcale się nie zmniejszył, a wygląda przytulniej niż bardzo jasne wnętrza :).

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2011, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w jednym pokoju kolor śliwkę węgierkę i też myślałem że zmniejszy się pokój ale jest dobrze ... ten fiolet i jasne komody tak fajnie się komponują że aż bym nie pomyślał że tak fajnie będzie to wyglądało

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie też mam śliwkę :). A jedna ściana jest jasna z dużym wzorem w kwiaty w odcieniach fioletu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2011, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja osobiscie lubie laczyc czarny z bialym i do tego mocny kontrast!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2012, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nie suge ruj się tym co piszą inni. Pomyśl jakie kolory i wzory lubisz. W jakich najlepiej będziesz się czuć. W końcu chodzi o Ciebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 00:10

Zgadzam sie: good 0 bad

zamiast tapety można tez położyć panele 3d- efekt równie nawet ciekawszy, a chyba są prostsze w nakładaniu

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 18:55
Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2013, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba zdecydowanie najbardziej takie rozwiązanie: tapeta z włókna szklanego i na to farba lateksowa. To dość kosztowne ale na pewno trwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2013, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo fanie zrobiona fototapeta, albo fajny kamień dekoracyjny. Tapeta nadal kojarzy mi się z dziwnymi kolorami i wzorami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19390 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >