Jaki dach jest najtrwalszy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

10 lutego 2016, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Spokojnie udając sie do dystrybutora Braas on również świetnie doradzi, chociaż i tak wiadomo, że to nasze zdanie jest najważniejsze. Ale za to pod względem jakości materiału to takie dodatkowe rady są świetne, również dobre są porady ekspertów Braas

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2016, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o wykonanie dachu to warto się wybrać do Hurtowni budowlanej Kom – Bud. Dostaniecie tam http://kom-bud.com.pl/ m.in. więźbę dachową, blachodachówkę i okna dachowe. Ja się u nich zaopatrzyłem kompleksowo i nie żałuję, bo w ta firma zajmuje się tez remontami dachów, więc warto bardzo dobrze doradzają przy wyborze materiałów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2016, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo stylowo wygląda dachówka ceramiczna, dużą popularnością cieszą się też blachodachówki. Dobrym rozwiązaniem może okazać się gont bitumiczny - to jedno z najpopularniejszych pokryć dachowych. Jeżeli jesteście na etapie budowy, warto wziąć pod uwagę http://www.dom-expert.eu/oferta/ ,firma oferuje gont bitumiczny, akcesoria dachowe, narzędzia dekarskie itp.

Ten post był edytowany przez marlon dnia: 15 lutego 2016, 15:55
Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2016, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam dachówkę ceramiczną. Ja zdecydowałem się na dachówkę płaską Orea 9 - wygląda bardzo ciekawie i ma praktycznie wszystkie zalety ceramiki - świetną wytrzymałość, niską podatność na zarastanie mchami, dobrą akustykę i bardzo fajny wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko w przypadku kolorów w ceramice jest inaczej niż przy betonowych. Czerwone i miedziane są tańsze niż inne koloroy. A wdachówkach betonowych wszystkie kolorystyki dachówki są w tej samej cenie, więc dachówka płaska Teviva CISAR to idealny stosunek jakość-cena-estetyka :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2016, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Równiez ułożenie dachówki betonowej jest ow wiele tańsze i szybsze, bo wszystkie są takie same. Co pozwala sporo zaoszczędzić nie tylko na dachówce ale jeszcze pracach dekarskich.W Braas d wyboru 7 modeli jest, także można sobie coś dobrać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

dachówki ceramiczne są dobre, można wybrać modele z posypką

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

To jakieś bujdy, że ułożenie dachówek betonowych jest tańsze od ceramicznych. Najtańsze to jest wtedy, jak dachówka jest duża i nie potrzeba wielu dachówek na pokrycie 1m2. U mnie robocizna za dachówkę Orea 9 (ceramiczna, 9 szt. na metrze) była niższa niż wycena na blachodachówkę!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2016, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat płaci się od 1m2, a nie od tego czy na metr trzeba sztuk. Przy Rubin 13V to 9,4 szt., a na Orea 9 potrzeba od 9,6 szt, a nie równo 9. Cena jej tez nie jest jakaś powalająca, a bardzo zblizona do dachówek innych producentów. Poza tym wiesz ile kosztuje robocizna przy dachówkach betonowych ?? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2016, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Widze na prawdę sporą ofertę mają w tym ich dostawcą jest Braas, natomiast przy wykonywaniu dachu to wybrałym certyfikowanego dekarza od producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka dachówka najlepsza? Liczba postów: 441 Grupa: Robimy dach Pytanie odnośnie dachówki, jesteśmy na etapie wyboru , dach o powierzchni 326,60 m na wiązarach, macie może jakieś doświadczenia - ceramiczna czy cementowa. My...
  • Dach cieknie przy komimie, Czym uszczelnić? Liczba postów: 3 Grupa: Robimy dach Poradźcie proszę, czym można uszczelnić dach z blachy trapezowej bo zaczął cieknąć w okolicach kominów. Jak to można załatać? Silikonem (ale czy kwas octowy zaw...
  • jak uszczelnić dach Liczba postów: 7 Grupa: Robimy dach Pokrycia dachowe wykonane z łupka wytrzymują kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat. O popularności tego materiału może świadczyć fakt, że jest wykorzystywany nie....
  • Ocieplenie i wygłuszenie poddasza z blachodachówką... Liczba postów: 28 Grupa: Robimy dach blacha jest ok, nie ma przecieków. Moje scenariusze: 1. filia, wełna, folia, płyta 2. wełna, folia, płyta Wełna ma spełnić funkcje głównie wygłuszenia, ale i t...
  • Porządna blachodachówka - opinie Liczba postów: 47 Grupa: Robimy dach Ja mam blachodachówke modułową, ale u nas dachówka ceramiczna byłaby za ciężka. Nie budowaliśmy się, tylko remontujemy dom 15-letni. Weźcie pod uwagę zamówieni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 143

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >