Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  36 37 38 39 40  ▸  ▸▸

10 lutego 2014, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

kupiłem materac sprezynowy economny line z tej stronki kreocen.pl/kreowskaz/ 2014/luty.html?page=47 , sprzezyny lepiej dzialaja na kregoslup

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2014, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie wszystko zależy od preferencji, wiadomo, że materace różnią się od siebie jedne są twarde, drugie miękkie, zależy kto co lubi i co, dla niego jest priorytetem. Ogólnie materac co 5-10 lat powinno się zmieniać bo u nas to jest jeszcze chyba na etapie - a jest dobry to po co? Ja tam kupiłem swego czasu prosty materac sprężynowy http://www.materacekolo24.pl/materace/materac e-bonelowe/materac-bruksela i szczerze mówiąc nie narzekam. Materace do łóżek Koło foam są dość zróżnicowane, co może sprawić, że za naromalne pieniądze każdy coś znajdzie, nie ma co wierzyć w super reklamy tv, bo to niestety bujda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2014, 19:08

Zgadzam sie: good 1 bad

Ja kupiłem dwa materace przez internet w firmie Webtex1 na Allegro - materac 90x200 bonellowy oraz 160x200 z pianki Kaltschaum i Visco (termoelastyczny). Powiem szczerze, że oba materace są bardzo dobre. Spi się na nich mega wygodnie a cena takich samych materacy w sklepie jest 2 albo 3 razy większa. Koło, Hilding czy inni producenci to zagraniczne firmy które tylko myślą żeby jak najwięcej kasy od nas wziąć, a my powinniśmy wspierać nasz polski biznes skoro oferuje to samo. Wczesniej mialem materac z Ikeii i nie dało się na nim spać, a te materace mogę polecic z czystym sumieniem, są komfortowe i wreszcie Nas (cała Rodzine) nic nie boli jak rano się budzimy.
Na początku obawiałem się zakupu materaca przez internet, no bo wiadomo że jest to jakieś ryzyko, nie możemy się położyć i sprawdzić czy nam pasuje. Wiadomo też że te twardości podane przez producentow są bardzo umowne, bo dla każdego co innego jest twarde a co innego miękkie, ale w gruncie rzeczy jestem teraz bardzo zadowolony i już zacząłem coraz więcej rzeczy kupować przez internet bo to jest wygodniejsze i się bardziej opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2014, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsze sa ortopedyczne 9bardzo drogie) ale warto poszukac ich odmian w postaci sprężyn z pcv 9wyglądem nie przypomina sprężyny ale ma ich działanie) :
Innowacyjne-materace.pl/galeria

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2014, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz też jak zmieniałem łóżko, szukałem dobrego materaca. I szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony z Hevea materace.Naprawde porządne i godne polecenia materace.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2014, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz kupić materac przez internet, zobacz, czy w twojej okolicy nie ma specjalistycznego sklepu z materacami, odwiedz go, pomęcz sprzedawcę, połóż się na materacu, a jak znajdziesz swój wymarzony, to dopiero wtedy sprawdź, czy w internecie nie będzie tańszy łącznie z kosztami dostawy. Jeżeli różnica będzie niewielka - kup w sklepie. Jeżeli większa - kup w internecie. Możesz też przygotować się merytorycznie przed rozmową ze sprzedawcą http://www.klinikasnu.pl/content/7-jaki-mater ac-wybrac

Ten post był edytowany przez Jarek Oczos dnia: 6 maja 2014, 09:09
Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: emil89 napisał: Ja teraz też jak zmieniałem łóżko, szukałem dobrego
materaca. I szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony z
Hevea materace.Naprawde porządne i godne polecenia
materace.
Użytkownik Gość: emil89 napisał: Ja teraz też jak zmieniałem łóżko, szukałem dobrego
materaca. I szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony z
Hevea materace.Naprawde porządne i godne polecenia
materace.


Oj tak to jest rzeczywiscie bardzo dobry wybór, zwłaszcza ze sa to nasze rodzime materace i zawsze warto jest postawić na tak dobry i doskonaly wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2014, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę polecić mój materac: http://materace-visco.pl/
Minus jest taki, że to kupno przez Internet, ale zaręczam, że materac jest bardzo wygodny. Wykonany jest z pianki termoelastycznej, więc wiadomo, że niesamowita wygoda.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2014, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzalam juz naprawde rózne ale rzeczywiscie Hevea jednak sprawdza sie tutaj najlepiej i jest godna polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2014, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, a co myślicie o firmie Comfortbe? Kupilismy z zona materac termoelastyczny w Poznaniu. Sprzedawca polecił nam ten materac i to byl bardzo dobry wybór. Materac wytrzymal juz z nami łobuzami ponad pol roku, jest bardzo wygodny, a rano wstajemy wyspani i z usmiechem na twarzy.

P.S. Super jest ta pianka, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  36 37 38 39 40  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 144 Grupa: Porady i op... Możesz kupić szafę pod zabudowę w tej cenie i jest to ok rozwiązanie jeśli się nie przeprowadzasz, bo te szafy są do jednorazowego montażu. Są ładne i w niskich...
  • Pomnik z aniołem Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Thank you for your inspiring words, I've learned a lot. We hope you will share more with us! Wishing you a happy time with your family and planet clicker free.
  • Jaki pomysł na sypialnie Liczba postów: 220 Grupa: Porady i op... Szanowny Panie, Przed aplikacją farby gruntowanie jest konieczne. Może Pan do tego wykorzystać grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt zwiąże kur...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 83 Grupa: Porady i op... A Berberis? Sami zauważycie, jaką to daje zmianę, ile przynosi. Mocna poprawa w krótkim czasie. Konsekwencje mogą być duże, ale pozytywne. Porządny system może....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 64

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >