Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

13 stycznia 2011, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

za 1500 to kupisz nawet 2 dobre materace! ja też słyszałam że z tymi fakro bywa różnie - czasem jakis gorszy sie trafi:/ osobiście mam polskiego producenta - Alki (www.materac.pro) piankowy z warstwą kokosa. dla mnie super rewelacja. na ich stronie można poczytać o składzie, a materace sa naprawde tanie w porównainiu do innych, a w porownaniu do salonów to juz w ogóle!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2011, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Janpol i Hilding są podobno dobre, ale drogie... materac.pro to coś zupełnie nieznanego, ja bym się trochę bał. Mi polecono kiedyś Meble Marzenie i jestem bardzo zadowolony! Materac nie za miękki i nie za twardy, solidnie wykonany i mam go już dosyć długo. A firmę widziałem na targach, więc ma swoją markę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2011, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej rozejrzeć się w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych,tam masz największy wybór materacy. Ja zawsze staram się kupować razem z łóżkiem w komplecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2011, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Skorzystajcie z Materace janpol. Jak spróbujesz to zobaczysz, o czym mówię :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 23 maja 2012, 14:45
Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2011, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

no materac.pro nie jest zbyt znany ale mam znajomego przedstawiciela - bo producentem jest Alka a materac.pro to ich sklep. Slyszałam od kolegi że janpol też jest bardzo dobry ale wzielam alke bo podobno ta sama jakosc a niższa cena bo mniej znany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2011, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

hej hej, a co myślicie o materacach Lama Gold? Wiem od znajomego ktory u nich pracuje ze maja super produkty. Twierdzi ze wszystko co dot. uzytkowania w sypialni jest sprawdzone i wszyscy sobie chwalą. tylko ceny są niebotyczne. warto? ktoś miał materac LamaGold?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2011, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

na początku tematu kogoś delikatnie poniosło w zachwalaniu materacy Kola hehe... Jezeli chodzi o Janpol to zgadzam sie, ze są dobrej jakości... sam na takim spie, a wlasciwie nie zawsze sam ;). Kupiłem taki: http://topmaterace24.pl/materace/materace-piankowe/hypnosis. html

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2011, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój syn też na materac Koła właśnie, z tego co pamietam to dokładnie ten materac. Mały nie narzeka, a ja też go wypróbowałam i muszę przyznać, że bardzo dobrze się śpi.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2011, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję wam zajrzeć na stronę sentozdrowie.pl tam są testy materacy, można porównać sobie kilka firm, które nas interesują.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2011, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Drodzy czytelnicy proszę o zdrową ocenę porad które są tu poruszane, ponieważ pachnie tu nie jednokrotnie reklamą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 144 Grupa: Porady i op... Możesz kupić szafę pod zabudowę w tej cenie i jest to ok rozwiązanie jeśli się nie przeprowadzasz, bo te szafy są do jednorazowego montażu. Są ładne i w niskich...
  • Pomnik z aniołem Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Thank you for your inspiring words, I've learned a lot. We hope you will share more with us! Wishing you a happy time with your family and planet clicker free.
  • Jaki pomysł na sypialnie Liczba postów: 220 Grupa: Porady i op... Szanowny Panie, Przed aplikacją farby gruntowanie jest konieczne. Może Pan do tego wykorzystać grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt zwiąże kur...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 83 Grupa: Porady i op... A Berberis? Sami zauważycie, jaką to daje zmianę, ile przynosi. Mocna poprawa w krótkim czasie. Konsekwencje mogą być duże, ale pozytywne. Porządny system może....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >