Jaki zamek do drzwi zewnętrznych?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

14 grudnia 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie zdecydowałeś się na jeden,konkretny zamek oraz pozostałe akcesoria,to zwróć uwagę również na www.KupujDrzwi.pl gdzie chętnie pomożemy i doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2016, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tej firmy nie znam,ale jeżeli szukasz czegoś bezpiecznego to polecam najpierw zastanowić się nad drzwiami antywłamaniowymi,jak pisałem powyżej- szeroki wybór znajdziesz u nas na KupujDrzwi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2016, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamek do drzwi powinien być porządny i profesjonalny. Nie żadna chała. Wiem bo sama miałam dużo problemów z drzwiami w moim wynajętym mieszkaniu i wiem ile to nerwów. Zamek był tak rozchodzony przez poprzednich lokatorów, że praktycznie trzymał się na ostatniej śrubie. Dlatego musieliśmy zamówić nowe wkładki drzwiowe z oferty na http://domator.net.pl/category/wkladki bo inaczej nie moglibyśmy zamknąć normalnie drzwi na klucz. Szkoda,ze właściciel o tym nie pomyślał tylko zostawił to nam.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz samego zamka do drzwi,warto pomyśleć o klamkach,akurat tak się składa ze ich szeroki wybór w rozsądnej cenie znajdziecie na KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2016, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie mam system jednego klucza- jeden klucz do wszystkich zamków. Sprawdza się świetnie, drzwi maja dobre zabezpieczenia i nie walczę z pękiem kluczy. Zdecydowałem się na system firmy masterkey24 i jestem bardzo zadowolony, taki system to ciekawe i praktycznie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2016, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

System jednego klucza jest przydatny. Ułatwia życie. Można już go dołozyć u niektórych producentów drzwi na etapie zamówienia. Jednak lepszym rozwiązaniem są systemy automatycznego otwierania, np. otwieranie kodem, chipem. Niestety droższe, bo kosztuje ok 3-3,5 tys..

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko Masterkey to coś innego jak system jednego klucza. Mylone jest to pojęcie nagminnie w Polsce.
Masterkey to system wielu takich samych kluczy (np. 100 sztuk dla jednego biurowca) gdzie każdy klucz jest kodowany i ma uprawnienia do wejścia do określonych pomieszczeń. Służy to temu, aby np. magazynier miał dostęp tylko do magazynu a nie do wszystkich pomieszczeń. Właściciel tym samym kluczem ale inaczej zaprogramowanym otworzy już wszystkie drzwi na terenie firmy.

Natomiast system jednego klucza jaki jest oferowany przez producentów drzwi to zazwyczaj 1 klucz do 2 wkładek (zamków) wykonany np w 5 kopiach dla wszystkich domowników. Rozwiązaniem takich może się poszczycić choćby Wikęd, KMT, Gerda, Porta i wieku innych czołowych producentów drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2016, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu,więc może napisz czy ostatecznie padł wybór na jeden zamek,czy też w dalszym ciągu poszukujecie,czekamy na Wasza odpowiedź,bo akurat jeżeli chodzi o drzwi i akcesoria,to warto zerknąć na www.HurtOkien.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybrałabym zamek którejś z renomowanych marek, najlepiej oczywiście Gerda. Dodatkowo dobry montaż zamka, w Warszawie raz się nacięłam na partacza niestety.. Słyszałam za to dobre opinie o http://www.moje-pogotowie-zamkowe.pl/wymiana- zamkow.html więc następnym razem pewnie na nich się zdecyduję.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wkładki to Gerda może być. Jednak możesz zobaczyć jeszcze na wkładki Wilka. Są one wykorzystywane też przez renomowanych producentów stolarki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >