Jaki kolor farby?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

15 października 2008, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki kolor farby pasowałby do mebli które są w kolorze kremowym i są wykonane ze skóry pofałdowanej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli pokój jest duży pomalowałabym go na ciemne kolory np. na odcienie karmelu bądź czerwieni. Natomiast jeśli jest mały to pokryłabym ściany jasnymi barwami żeby nie przytłaczały. Użyłabym do tego kolorów z palety róży, pomarańczy lub zieleni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2010, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny kolor cappucino lub kakao bardzo fajne kolory do jasnych mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2010, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie taki kolor wybrałam do salonu - cappucino, chociaż salon mam ogromny i jasne meble, a elementy szklane. Ładnie, mnie się podoba. tak "przestronnie" polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 144 Grupa: Porady i op... Możesz kupić szafę pod zabudowę w tej cenie i jest to ok rozwiązanie jeśli się nie przeprowadzasz, bo te szafy są do jednorazowego montażu. Są ładne i w niskich...
  • Pomnik z aniołem Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Thank you for your inspiring words, I've learned a lot. We hope you will share more with us! Wishing you a happy time with your family and planet clicker free.
  • Jaki pomysł na sypialnie Liczba postów: 220 Grupa: Porady i op... Szanowny Panie, Przed aplikacją farby gruntowanie jest konieczne. Może Pan do tego wykorzystać grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt zwiąże kur...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 83 Grupa: Porady i op... A Berberis? Sami zauważycie, jaką to daje zmianę, ile przynosi. Mocna poprawa w krótkim czasie. Konsekwencje mogą być duże, ale pozytywne. Porządny system może....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >