Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  37 38 39 40 41  ▸  ▸▸

28 maja 2014, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz, jak chcesz miec dobry materac, taki, który nie spowoduje poważniejszych problemów z kręgoslupem a sama wiem jak to jest kiedy ma się chory kręgosłup i jak bardzo ważne jest zeby móc się normalnie wyspać. Ja na przykład kupilam bardzo wygodny materac w Strefie Dobrego Snu, tutaj masz linka, to mozesz sobie zobaczyć jakie mają ceny i jakie materace : http://www.strefadobregosnu.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2014, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest sporo materacy które można wybrać. Ja osobiście jednak preferuje materace Senpuro. Same materace są bardzo dobre pod względem jakości i ceny a znaleźć je można tutaj:
http://strefadobregosnu.pl/main.php

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2014, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam opinię wyżej, że materace od viscotherapy są najlepsze: http://materace-visco.pl/
Nie tylko jeśli chodzi o wygodę, ale też o cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2014, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

potwierdzam twoja opinie waldemar059. Mam równiez materac z comfortbe tylko ze kieszeniowy z ta pianka termoelastyczna i zasluguje na uznanie. Serdecznie polecam i Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2014, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja musze przyznać iż z wyborem dobrego materaca miałam kłopot ogromny , sprężynowe nie bo zawsze coś mi nie pasowało albo się odgniatały albo zwyczajnie trafiałam na buble aż w końcu zdecydowałam się na Senpuro ze Strefy dobrego snu , owszem cena nie zachwyca ale warto było , nie są to alergiczne wyroby , piankowe ale jakość pierwsza klasa jak na razie sprawdza się bez zarzutów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2014, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na materacu nie warto oszczędzać, sama się o tym przekonałam gdy kupiłam tani materac chodziłam niewyspana. Jedna znalazłam www.strefadobregosnu.pl tam materace są naprawdę rewelacyjne. Powiem szczerze,że materac Family Emerald+ marki Senpuro sprawił,że w końcu chodzę wyspana i mam mnóstwo energii

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam sklep internetowy w którym są bardzo ciekawe łóżka http://interbeds.pl/ nawet na 3 osoby

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Klaudia napisał: Na materacu nie warto oszczędzać, sama się o tym
przekonałam gdy kupiłam tani materac chodziłam
niewyspana. Jedna znalazłam www.strefadobregosnu.pl tam
materace są naprawdę rewelacyjne. Powiem szczerze,że
materac Family Emerald+ marki Senpuro sprawił,że w końcu
chodzę wyspana i mam mnóstwo energii


Klaudia zgadzam się z Tobą w 100%, że nie warto oszczędzać na materacu. To jest produkt, który kupuje się na lata i ma relaksować, odprężać ludzi. Zdecydowałem się na zakup materaca termoelastycznego w Comfortbe i jestem szcześliwy, nie zbiedniałem, a mam super materac jakościowo i cenowo. Adres stronki: www.comfortbe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm co do materacy, to dobrym wyborem mogłyby być na przykład materace Senpuro. Można je zakupić min. w sklepie strefadobregosnu. Sądzę, że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2014, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A Witam a ja polecam materace i meble z firmy ALKA-Materace , szybka realizacja ,dobra cena ,fajna obsługa i dobre produkty .Mam b.dobry materac kieszeniowo-kokosowy z wierzchnią pianką termoelastyczną(z pamięcią :) )wszystko to obustronnie :) jest po prostu świetny!!! Godny Polecenia....mam kontakt do tego Pana e-mial: materace_kulig@op.pl pozdrawiam....

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  37 38 39 40 41  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 144 Grupa: Porady i op... Możesz kupić szafę pod zabudowę w tej cenie i jest to ok rozwiązanie jeśli się nie przeprowadzasz, bo te szafy są do jednorazowego montażu. Są ładne i w niskich...
  • Pomnik z aniołem Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Thank you for your inspiring words, I've learned a lot. We hope you will share more with us! Wishing you a happy time with your family and planet clicker free.
  • Jaki pomysł na sypialnie Liczba postów: 220 Grupa: Porady i op... Szanowny Panie, Przed aplikacją farby gruntowanie jest konieczne. Może Pan do tego wykorzystać grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt zwiąże kur...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 83 Grupa: Porady i op... A Berberis? Sami zauważycie, jaką to daje zmianę, ile przynosi. Mocna poprawa w krótkim czasie. Konsekwencje mogą być duże, ale pozytywne. Porządny system może....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 92

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >