Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  41 42 43 44 45  ▸  ▸▸

2 grudnia 2014, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zastanowić się tutaj także nad samym łóżkiem,akurat ich szeroki wybór dobrej jakości,wykonanych z drewna i w niższej cenie,znajdziecie na
www.meble-z-drewna.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2014, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnie opisaną ofertę materacy mają w www.materacetanie.pl. Najpierw poczytaj sobie, jaki materac najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom (u nich znajdziesz dowolny rodzaj). Później pogadaj ze sprzedawcą. Zaoferuje ci kilkadziesiąt dni na testowanie. Ogólnie też konkurencyjne ceny. Dobry materac wyrwiesz u nich za niecałe 250 zł już ze wszystkim :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2014, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi brakuje czasu na wszystko, więc postanowiłem kupić materac przez internet. Trafiłem na stronę internetową firmy COMFORTBE. Zamówiłem w ciemno materac termoelastyczny z pianką visco. Niski koszt materaca. Szybka dostawa. A odczucia rano po przespanej nocy na materacu na 6+. Polecam jak ktoś szuka wygodnego materaca w rozsądnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem ostatnio materac na Zakrzowskiej mają stronę www.materaceu.pl bezpośrednio u producenta, wytłumaczyli i uświadomili i wiem iż nie ma opcji dobrego materaca z 250 zł, dobry materac to np.kieszeniowy ale to nie wszystko musi mieć min. dobrą piankę na tych sprężynach inaczej śpi się na drutach od sprężyn, jeszcze lepsze podobno sa lateksowe ale są droższe mnie nie było stać Kupiłem multipoketa 500 szt/m2 spręzyn u mnich bo mają naprawdę tanio i z obu stron ma po 4 cm lateksu, bo rodzaj i grubość pianki na sprężynach to podstawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy dokładnie ten u siebie - http://abcsypialni.pl/materace/171-original-m ild-160x200-medicott-silver.html 22 cm wysokości, średnio twardy, wygodny, z długim okresem gwarancji. W parametry się specjalnie nie ... znaczenie ma dla mnie to, że jest wygodny i jak na razie nie ma na nim śladów użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2014, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaka jest cena i czy macie jakieś rabaty? Mój ortopeda łódź jakiś czas temu proponował mi coś podobnego, ale akurat nie miałem tyle kasy. Czym ewentualnie się jeszcze kierować przy wyborze?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2014, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, gdzie znajduje się szeroka oferta. Są w atrakcyjnych cenach. W razie pytań służymy pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2014, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie każdy materac wymaga tego samego stelaża (pomijam już rozmiar), przejrzyj ofertę, ja używam specjalistycznego materaca, ten model http://www.meblesosnowe.eu/Biogreen-bio-ex-27 25, nie jest przesadnie drogi, uważam że to dobra inwestycja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2015, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam materac od Bazyla Las Vegas już 7 lat i sprawuję się super. Nie zapada się w żadnym miejscu. Raz na jakiś czas odwracam go na drugą stronę. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

witam
ja mam wysokoelastyczny materac i uważam że jest najlepszy. Dokładnie to mam ten model http://lozka-materace.pl/pl/p/Materac-Dubaj/35 Czasami to nawet się nie chce z łózka wstawać:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  41 42 43 44 45  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 45 Grupa: Porady i op... Co do wyboru wysokiej jakości niezawodnych worków na węgiel. To warto zapoznać się z ofertą producenta Le Mar, którzy oferują ich standardowe rozmiary 10 kg i 2...
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 144 Grupa: Porady i op... Możesz kupić szafę pod zabudowę w tej cenie i jest to ok rozwiązanie jeśli się nie przeprowadzasz, bo te szafy są do jednorazowego montażu. Są ładne i w niskich...
  • Pomnik z aniołem Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Thank you for your inspiring words, I've learned a lot. We hope you will share more with us! Wishing you a happy time with your family and planet clicker free.
  • Jaki pomysł na sypialnie Liczba postów: 220 Grupa: Porady i op... Szanowny Panie, Przed aplikacją farby gruntowanie jest konieczne. Może Pan do tego wykorzystać grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro. Grunt zwiąże kur...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 83 Grupa: Porady i op... A Berberis? Sami zauważycie, jaką to daje zmianę, ile przynosi. Mocna poprawa w krótkim czasie. Konsekwencje mogą być duże, ale pozytywne. Porządny system może....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 81

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >