Jaki piec kupić?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

21 lutego 2014, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrego kotła do swojego domu,to warto zerknąć www.Kociol.net. fachowa obsługa chętnie pomoże.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2014, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ufam starym sprawdzonym polskim firmom co lata sa na rynku, mają sprawny serwis i jest stały dostęp do części. Na to patrzecie jak kociołwybieracie bo to w końcu zakup na lata. U mnie kociołek z firmy Witkowski kmb-rp plus - godny polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2014, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie Witkowski się sprawdza, mam go 6 lat z hakiem i na razie żadnej awarii, porządna, gruba blacha, dobry dostęp jeśli chodzi o czyszczenie, wszystko działa sprawnie. Kocioł łatwy w obsłudze, łatwe sterowani za pomocą miarkownika ciągu.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy my stawialiśmy nasze C.O. to nasz hydraulik, Darek Wyrzykowski, polecił nam piec Klimosz LingDuo. Wystarcza na ogrzanie wody dla 4 osób, i nagrzanie 140m powierzchni. Działa od pięciu lat bezawaryjnie. Przestawiliśmy go z eko groszku na pellet, też się sprawdza. Raz zaciął nam się podajnik na pellecie - niestety źle zrobiliśmy ustawienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wyboru odpowiedniego kotła zajrzyj na stronę www.Kociol.net gdzie fachowa obsługa służy swoją pomoc,postaramy się wybrać coś odpowiedniego:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2014, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

na rynku jest duzy wybor kotlow. Najlepiej popytaj wsrod znajomych jaka firme by polecili. Ja za to do palenia moge ci polecic brykiet (sam kupuje w elli http://odziezroboczalublin.pl/brykiet/). To jest jedno z najoszczedzniejszych rozwiazan, a do tego ma dobra kalorycznosc

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2014, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,na rynku jest bardzo duży wybór kotłów grzewczych,dlatego tak ważne jest to aby trafić na dobrą i uczciwą firmę która pomoże oraz doradzi,warto zajrzeć na www.PieceMans.pl gdzie znajdziecie także szeroki wybór kotłów w atrakcyjnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2014, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Lubię czasem wejść na forum tylko po to, żeby popatrzeć jak się ludzie kłócą o te kotły ;) Prawda jest taka, że każde ogrzewanie ma swoje plusy i minusy. Ja mam np. piec olejowy i faktycznie wychodzi trochę drożej, ale za to nie ma pyłu. No i można też użyć oleju ekonomicznego typu http://www.rawski.pl/ekotermplus.html, wolniej się zużywa.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: pawel35489 napisał: Ja mam kocioł z Ekowittu - znana firma na rynku, skupiają
się na solidnych kotłach, a nie na masówce.

Yyy, no fakt. Masówka to to nie jest i to do tego stopnia, że jak mi się ten kocioł zepsuł, to uszczelki do podajnika ślimakowego musiał mi facet zamawiać specjalnie (tu, jakby ktoś szukał www.larkis.pl ). Fakt faktem, kocioł był stary, odziedziczony jeszcze, więc miał prawo się zepsuć (raczej), zwłaszcza że to była tylko pierdoła w hydraulice.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2014, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja konkretnie mam piec do pelletu z tego względu że sam go produkuję, kiedyś zastanawiałem się czy warto przerobić gospodarstwo na ekologiczne i wkońcu zinwestowałem w maszyny http://www.comerc.pl/ świetna sprawa po 2 latach użytkowania włożona kasa mi się zwróciła teraz to już tylko pellet i każdemu go polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 239 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 791 Grupa: Robimy inst... Zalet ogrzewania podłogowego jest mnóstwo. Równomierne ogrzewanie: Zapewnia ciepło od podłogi do sufitu, eliminując zimne zakątki. Efektywność energetyczna: Ni...
  • Instalacje centralnego ogrzewania Myślenice Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Wprowadzenie automatycznej regulacji krzywej grzewczej w nowoczesnych systemach ogrzewania pozwala na dynamiczne dostosowanie temperatury w zależności od zmian....
  • Jakie bakterie do szamba Liczba postów: 36 Grupa: Robimy inst... W takim razie możesz sprawdzić produkty marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ to nie tylko skuteczność, ale również dbałość o ekologiczną stronę. Dzię...
  • Jaki wybrać kocioł? Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... Jaki kocioł gazowy? Co polecacie dom 110 m2, dwie łazienki (w jednej wanna a w drugiej prysznic), kuchnia... Chciałabym żeby ciepła woda była dostępna non stop....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19348 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >