Jakie drzwi drewniane

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

10 kwietnia 2015, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znalazłem ostatnio blisko siebie sklep z oknami i drzwiami, a buduje dom, wiec wszystko za jednym zamachem można załatwić. To jest sklep www.artmar-lublin.pl jakie okna byscie mi polecili w dobrej cenie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2015, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprędzej zaproponowałbym po prostu drzwi antywłamaniowe od www.witexsuperlock.pl Zawsze warto być przezornym i w tych kwestiach postawić po prostu na najwyższą jakość produktów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2015, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik PaulMak napisał: Zna ktoś tę firmę? Co to są za
drzwi?


Firma nieznana mi ale to są tylko drzwi wewnętrzne. Żadnych jakiś wielkich funkcji nie spełniają poza estetyką. Jak normalnie będziesz użytkował takie drzwi to nie powinno się z nimi dziać nic nadzwyczajnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2015, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wlasnie zastanawiam sie nad drzwiami z www.westo.pl ale nie wiem które wybrać...

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2015, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy nie zastanawiałeś się nad drzwiami stalowymi? Dlaczego wybrałeś drewniane? Też jestem na etapie wyboru...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2015, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie o jakie drzwi pytasz Jarekkx? O drzwi wewnętrzne stalowe (np przejście pomiędzy garażem a domem) czy o drzwi typowo zewnętrzne. Na zewnętrzne wejściowe drzwi sprawdzą się zarówno stalowe jak i drewniane. Obydwa typy drzwi mają swoje zalety i wady o czym należy pamiętać przy wyborze takich właśnie drzwi.
Należy zadać sobie pytanie czego oczekuję od drzwi. Czy mają to być tylko drzwi czy mają spełniać jeszcze dodatkowe funkcje takie jak izolacja przed ucieczką ciepła, izolacja przed hałasem itd. Jest masa parametrów do wyboru i od razu powiem, że nie ma drzwi idealnych w każdej dziedzinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2015, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z mężem zdecydowaliśmy się na początek na zamontowanie tańszych drzwi. Niestety budowa domu trochę nam naciągnęła budżet. Musieliśmy znaleźć jakąś alternatywę. Udało nam się natrafić na Outlet Budowlany i drzwi w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki zakupom w http://hurtbud.com wszystko skończyło się dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2015, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

My dopiero rozpoczynamy budowę domu. Zakup drzwi i okien jeszcze przed nami. Póki co myślę o wypożyczeniu sprzętu z http://www.betrix.pl/wypo-yczalnia-sprz-tu.ht ml Bardzo zależy mi na szybkiej budowie i wprowadzeniu się najpóźniej w marcu. Myślę, ze z dobrym sprzętem i ekipą uda nam się to osiągnąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupilem drzwi u tego producenta www.witexsuperlock.pl i jestem z nich bardzo zadowolony!!! o montaz nie musialem sie martwic, bo Panowie sie tym sprawnie zajeli!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2015, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego nikt nie wspomina o większych producentach ze sprawdzonymi produktami? Porta, Stolpaw, D&D i wiele innych? Tam jest sprawdzony produkt i serwis, choć rozumiem że mniejsi gracze też muszą się wybić jakoś.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19351 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >