Jakie drzwi zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

4 maja 2016, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecał biuro firmy Solo przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Robię z nimi interesy już od kilku lat (chodzi o zamówienia hurtowe). Mają elastyczne podejście, można się z nimi dogadać. Drzwi mają od renomowanych marek, typu Porta, czy Gerda, także raczej oferta dla bardziej wymagających klientów. Na stronie www.grupasolo.pl pojawiła się informacja że będą otwierać od 1 kwietnia nowy salon sprzedaży, ponoć jeszcze nowocześniejszy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2016, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam również zerknąć na www.KlamkiOutlet.pl gdzie bez żadnego problemu dopasujesz klamki,akcesoria do swoich nowych drzwi,w razie pytań chętnie pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem świeżo po zakupie nowych drzwi i przeczytałem sporo artykułów na ten temat – jak kupić drzwi, na co zwracać uwagę. Myślę, że każdy taką wiedzę musi dopasować do swoich osobistych wymagań. Mi zależało na bezpieczeństwie i odpowiednim wyglądzie. Miałem także swój budżet. Wypadło na drzwi firmy drutex, które mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam,że kluczowym kryterium oprócz samego koloru czy firmy,jest jakość danych drzwi oraz ich solidność,na tym proponuje się skupić podczas wyboru.

www.KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawe propozycje, dzięki !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2016, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Marcis napisał: Jestem świeżo po zakupie nowych drzwi i przeczytałem
sporo artykułów na ten temat – jak kupić drzwi, na co
zwracać uwagę. Myślę, że każdy taką wiedzę musi
dopasować do swoich osobistych wymagań. Mi zależało na
bezpieczeństwie i odpowiednim wyglądzie. Miałem także
swój budżet. Wypadło na drzwi firmy drutex, które mają
bardzo dobry stosunek ceny do jakości.


W innym wątku już kolega Theme wspomniał o porównaniu jakości. Drutex (specjalizujący się w oknach), ma drzwi drewniane, PCV i aluminium. W każdej z tej półki można znaleźć alternatywę, szczególnie w drewnianych np. Porta, Urzędowski. A cenowo i jakościowo wychodzą lepiej w tym porównaniu drzwi stalowe od Wikęd, czy KMT.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2016, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o dobrych,solidnych drzwiach zewnętrznych,to zapraszamy również na www.HurtOkien.pl gdzie znajdziecie ich szeroki wybór oraz niższe ceny,mamy niezbędne doświadczenie na rynku,zawsze chętnie służymy pomocą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2016, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

To są takie drzwi z wyższej półki, ale moim zdaniem właśnie świetne do domów jednorodzinnych: http://www.westo.pl/drzwi-wejsciowe-do-domu

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2016, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest bardzo dobrze zaopatrzony salon centrum stolarki budowlanej w Pruszkowie. Jestem u nich dość regularnie. Ostatnio zamawiałem właśnie drzwi wewnętrzne. Mają dobre stawki, bo skupują bez pośredników. Na stronie grupasolo.pl są fajnie, przejrzyście opisane konkretne modele drzwi. Myśmy się z żoną zdecydowali na Pol-Skone. Bardzo nam podpasowała estetyka.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2016, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

O drzwi zewnętrzne szczególnie trzeba zadbać. Tym bardziej, że to one zabezpieczają naszą własność, a na dodatek są wystawione na działanie niekorzystnych warunków takich jak np. deszcze czy promienie słoneczne. Dlatego na tych drzwiach nie ma co oszczędzać. Należy zwrócić uwagę na parametry takie jak dźwiękochłonność, antywłamaniowość, estetykę. Do tego ważnym elementem jest współczynnik izolacji termicznej. Ze swojej strony uważam, że warto zwrócić uwagę na drzwi zewnętrzne STOLPAW. Tutaj http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-zewnetrzne można dowiedzieć się o nich więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 510 Grupa: Montujemy o... Ja znowu Agmarów nie polecę, bo w kategorii drewna może są tanie ale nie mają podejścia do firm typu CAL czy Parmax lub też promowany wszędzie Adezo. Za to wcho...
  • drzwi do mieszkania Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Ciekawa rzecz mnie ostatnio spotkała patrząc pod katem w/w tematu ze zdalnym dostępem lub kontrolą dostępu. Dostałem zamówienie na 5 sztuk drzwi z Wikędu do 5 d...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 491 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: Karol87 napisał: zdecydowanie drzwi stalowe! my mamy supertherm 90 i to była super zmiana. Drzwi bardzo dobrze trzymają ciepło i wyglądają supe...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 627 Grupa: Montujemy o... W drewnie jest kilka firm z którymi ciężko konkurować odnośnie jakości np. CAL czy Parmax. Ale są i firmy gdzie ciężko przebić stosunek jakość cena np. Barański...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 882 Grupa: Montujemy o... Jeżeli planujecie wymianę okien, warto odwiedzić stronę Domega. Mają spory wybór, a ekipa jest bardzo pomocna. Tutaj macie namiary na ich stronę https://www.do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >