Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

6 listopada 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do foteli lub krzeseł biurowych,to pełna zgoda,właśnie w gabinecie sprawdzą się zdecydowanie najlepiej i nadadzą wnętrzu odpowiedniego stylu. Zerknijcie także na www.KamilaMeble.pl gdzie mamy kilka nowych,ciekawych kolekcji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2015, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bardzo dobre meble do swojego domu zakupiłem od http://meble-wojcik.com/. Nie zapłaciłem za nie jakiejś astronomicznej kwoty, a prezentują się bardzo przyzwoicie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2015, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio jestem zachwycona starymi meblami odnowionymi i pomalowanymi na biało...

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2015, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będą one odnowione z głową,to faktycznie mogą się fajnie prezentować i posłużyć przez lata. Ja mogę zaprosić na www.Quadre.pl gdzie również znajdziecie szeroki wybór oryginalnych,stylowych mebli w atrakcyjnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A to zależy do czego konkretnie wam te meble są potrzebne. Bo jeśli chodzi o specjalistyczne meble np. medyczne to warto zajrzeć do sklepu juventas.pl/meble-medyczne/ , mają tam szeroki asortyment i dobre ceny :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2015, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja najczęściej szukam w internecie. Nie oszukujmy się, ale Ikea podbiła nasz rynek proponując nam meble, które służą bardzo krótko. Model posiadania mebli które będą z nami na lata, dawno jest już za nami. Jednakże z racji tego, że jestem raczej tradycjonalistą to skłaniam się bardziej ku meblom włoskim, np. http://artecubo.pl/blog/meble-wloskie-wroclaw / bardzo ciekawy artykuł o tym niesamowitym wyglądzie mebli włoskich. Ciężko wytłumaczyć ten styl słowami, po prostu trzeba zobaczyć. Wydaje mi się, że nie ma mebli uniwersalnych, dla każdego. Jesteśmy indywidualistami i szukamy własnego stylu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Stolik za 19 złociszy z Ikei stoi już parę lat, ale kanapa rozleciała się po roku normalnego użytkowania. Podstawową jej zaletą była cena i wygląd. Wolę jednak zapłacić więcej i cieszyć się meblem dłużej. Szafy i kuchnia tylko na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2015, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hhahah z serii zrób to sam. Może trzeba było ja złozyć jeszcze raz :D

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2015, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy wyborze kierowałem się solidnością mebli, dlatego zdecydowałem się na firme www.met-pol.pl. Ideanie sprawdzaja się w moim biurze. Szafki sa bardzo pojemne i mogę w nich schowac naprawde bardzo wiele rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A do biura jakie meble kupujecie? Też z marketów? Ja zastanawiam się nad oferta takich szaf metalowych http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-met alowe/szafy-metalowe/szafy-z-drzwiami-uchylnymi mi akurat zależy na trwałości aby meble były na wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >