Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸

4 grudnia 2015, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie ile wytrzyma taki stolik za 19zł,bo moim zdaniem to raczej papierowa sklejka z marketu niż coś naprawdę wartościowego i solidnego na lata,nie sądzicie? Z kolei do biura polecam fotel i krzesła tapicerowane,zobacz na Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2015, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Solidne meble w fajnych cenach można dostać u http://meble-wojcik.com/. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2015, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że nie tylko tam,bo teraz z okazji świątecznych promocji i rabatów,w sklepach internetowych znajdziemy wiele ciekawych kolekcji mebli w niższej cenie. Wystarczy poszukać:)

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nie kupuję mebli z marketu no może za wyjątkiem stolików:) Całą resztę czyli szafy czy meble kuchenne mam robione na zamówienie przez firmę www.siemieniako.pl Firma bardzo solidna sprawdzona przez znajomych którzy nam ich polecili, my również jesteśmy bardzo zadowoleni z kupionych od nich mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2015, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Denerwuje mnie to skręcanie stolików z wiadomo jakiej sieciówki, dlatego ja również biorę na zamówienie od razu z montażem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2016, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jest zdecydowanie najłatwiej i dzięki temu nie mamy zszarpanych nerwów:) Zaglądaliście już na naszą stronę www.Domartstyl.eu ? Bo jeżeli nie to teraz warto to zrobić,mamy kilka nowych kolekcji tapicerowanych mebli:)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2016, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

moja firma zajmuje się wytwarzaniem mebli, znaleźliśmy dobrego dostawcę kołków drewnianych i drążków meblowych http://kolkidrewniane.pl/ teraz można coraz taniej samemu wyprodukować meble

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, minimalistyczne bloki są teraz modne. Często ludzie też robią podświetlane półki na taśemki ledowe

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2016, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Lakierowane meble mogą szybko się porysować i zniszczyć, bardzo trzeba przy nich uważać i dbać o nie. Ja polecałbym wziąć solidne meble z prawdziwego drewna najlepiej jasne brzozowe, bardzo dobrze prezentują się w dużych pomieszczeniach.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2016, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię styl vintage dlatego wybrałem meble w sklepie http://www.wzorywidze.pl/. Są bardzo solidne. Poza tym są jedyne w swoim rodzaju, na pewno nadadzą niepowtarzalny charakter wnętrzu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >