Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

12 maja 2016, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór stylowych,oryginalnych mebli do swojego mieszkania,w tym foteli oraz krzeseł tapicerowanych,to warto sprawdzić także nasze najnowsze kolekcje na KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2016, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają mi się meble kuchenne jakie mi marka Kulenty przygotowała. Projekt zrobili komputerowo, bezpłatnie, podobnie transport też był bez dodatkowych opłat. Muszę też pochwalić ekipę montującą meble bo się sprawnie uwinęli nie robiąc dużego bałaganu przy okazji. Więcej o materiałach z jakich robią meble jest na ich portalu kulenty.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2016, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o eleganckich i stylowych meblach,które będą jednocześnie wysokiej klasy wykonania,to polecam www.KamilaMeble.pl gdzie znajdziecie ich szeroki wybór i zawsze możecie liczyć na pomoc fachowej obsługi:)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2016, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Poza meblami warzna jest dekoracja miejsca miedzy zlewozmywakiem i szafkami ja zdecydowałem się na szkło ozdobne z www.szklarzokuniew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2016, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu,wiec jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny i zaglądasz na forum,to może napiszesz na co ostatecznie padł wybór? Cały czas czekamy na Twoją odpowiedź oraz zdjęcia:)

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba najważniejsze, aby miały ciekawy styl. Na http://www.mebelio.pl/ według mnie dostępna jest bardzo ciekawa oferta. Możecie sobie ją przejrzeć jeżeli chcecie, mebelki w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór pięknych,tapicerowanych mebli znajdziesz także na www.Domartstyl.eu warto zerknąć,a my chętnie pomożemy,możesz liczyć na nasza fachową obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o 'modę', to jest to pojęcie względne. Ja uważam, że modne to znaczy praktyczne.
Dla Mnie praktyczne meble to takie, które mają funkcyjne zastosowanie w domu. Ja korzystałem z firmy, która wykonywała dla Mnie meble pod wymiar http://www.zyjkomfortowo.pl/ Byłem bardzo zadowolony z ich oferty. Sam zauważyłem, że dzięki tego typu meblom udało mi się zaoszczędzić sporo miejsca w każdym z pomieszczeń. Jest to główna zaleta. Kolejną, jest bez wątpienia jakość. Dla Mnie meble pod wymiar są zdecydowanie lepsze jakościowo, niż meble wykonywane w tradycyjnych sklepach czy dyskontach.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2016, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy w praktycznie calym mieszkaniu meble od firmy Black Red White. Po prostu ich kolekcje najbardizej nam przypadły do gustu. W sypialni mamy komplet sypialniany, w salonie meblościankę. Konkretnie taką:


Meble należały do tańszych. Pomimo tego jakość jest jak najbardziej na dobrym poziomie. Na tej stronie jest katalog mebli firmy
http://www.brw.com.pl/mebloscianki/mebloscian ki_nowoczesne/ - możecie przejrzeć sobie tam wszystkie ich meblościanki.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2016, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio natrafiłam na promocję mebli do salonu VEGAS w sklepie www.mmisleeping.pl
To połączenie bieli z naturalnym wybarwieniem sosnowego drewna. Połączenie idealne, świetnie wpisujące się w najnowsze trendy. W salonie mam inne meble od tego producenta i spisują się doskonale.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >