Jakie okna drewniane??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

4 kwietnia 2013, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W klasie lepszych okien drewnianych i drewniano-aluminiowych klasy premium mogę polecic dwie firmy wielkopolski Pozbud ,oraz austiacki internorm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2013, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Piszecie o drewnianych, ja bym jednak zainwestował w PCV. Mają trochę lepsze parametry, wydaje mi się, że można sporo oszczędzić na ogrzewaniu. Współczynnik przenikania jest o 0.5 W/m2K wyższy...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2013, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam okna firmy Glumatex. Mam je ja oraz dwóch moich sąsiadów, a siostra ze szwagrem mają okna także tej firmy, ale drewniano-aluminiowe. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru - nigdy z oknami nie było najmniejszego problemu. Ekipa przywiozła i zamontowała je profesjonalnie, nie miały one i nie mają do teraz żadnych wad ani uszkodzeń. Dzięki temu, że okna drewniane Glumatexu dostępne są w szerokim wachlarzu kolorystycznym, każdy z nas mógł dobrać odpowiednie do koloru ścian zewnętrznych. Polecam tym bardziej, że ceny w porównaniu do innych markowych okien dużo niższa, a jakość identyczna, jak nie lepsza :D

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2013, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ehh, ja polecam kupno drzwi od niewielkiej stolarni miejscowej albo coś- pod warunkiem, że istnieje odpowiednio długo :) producenci drzwi i okien rzadko inwestują w dobry serwis klienta, a tak w małej firmie ma się pewność, że dobrze nas obsłużą. nie ma kłopotów z reklamacją, wszystko można załatwić twarzą w twarz- nie wiem, jak wy, ale ja to sobię cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2013, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem okna i drzwi drewniane w firmie oknopex.pl. Jest to bardzo wielka firma i specjalizuje się w różnych dziedzinach, dlatego też postanowiłem zamówić u niej okna i drzwi dla swojego domu. Z wyboru jestem bardzo zadowolony i myślę, że nie jeden z was na tą firmę może się zdecydować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2013, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór okien na rynku jest bardzo duży - to prawda, dlatego należy zwracać uwagę na okna od sprawdzonych producentów i dystrybutorów. Ostropex znam i potwierdzam, mają tam trwał, dobrej jakości okna i drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2013, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem okna i drzwi drewniane w firmie oknopex.pl. Jest to bardzo wielka firma i specjalizuje się w różnych dziedzinach, dlatego też postanowiłem zamówić u niej okna i drzwi dla swojego domu. Z wyboru jestem bardzo zadowolony i myślę, że nie jeden z was na tą firmę może się zdecydować.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2013, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

wybierz się na targi Technologii Produkcji Okien i Drzwi w Warszawie, popytaj wystawców a potem możesz wybrać odpowiedniego producenta, tutaj masz link do darmowej rejestracji: http://targiprodukcjiokienidrzwi.pl/odwiedzaj acy/rejestracja-on-line/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2013, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór jest bardzo duży, nic dziwnego że nie możesz się zdecydować. Sam miałem z tym niemały problem gdy wymieniałem na nowe. Ostatecznie kupiłem okna z Top Plast w salonie okien Makra w rodzinnej Łodzi. Z oknami nic się nie dzieje (wymienione 3 lata temu), słyszałem że ludzie mają spore problemy, że drewno blaknie itp. nieciekawe rzeczy. U mnie jest ok i jestem zadowolony :) Obecnie szukam nowych drzwi wejściowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2013, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się wybór jest ogromny. Ja ostatnio skorzystałem z sklepu stolczer, kupiłem u nich 8 drzwi wewnętrznych i bardzo jestem zadowolony i z ceny i z jakości drzwi :) polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >