Jakie okna drewniane??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

20 kwietnia 2010, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Też miałem niedawno problem z zakupem okien drewnianych, ale przeglądając tematy na forum utwierdzam się w przekonaniu, że zrobiłem dobry zakup ; www.vidawo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2010, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Rany Julek! i powiedzcie mi czy to ma sens, taka licytacja, bez podania żadnych argumentów. Ludzie nie będą wchodzili pokolei na każdą z tych stron i sprawdzali, a na pewno będą chcieli sprawdzić. Nikt nie lubi być nabijany w butelkę.
Lepiej wziąć jakiś katalog, poczytać w internecie rankingi (ale te z danymi, a nie samymi nazwami) i można zacząć szukać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2010, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawa i słuszna myśli. Ale w panoramie firm niewiele się dowiem. A nie słyszałem o niczym innym.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2010, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

nie, nie chodziło mi o panoramę firm, ja mówię o "vipach stolarki". Tam masz zestawienie ze względu na oszczędność energii, parametry, rodzaje materiału. Wszystko pogrupowane w tabeli (a do mnie tabelki, z racji zamiłowania do matematyki, zawsze przemawiały!).

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2010, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

istnieje jeszcze w necie stronka, gdzie można znaleźć te tabelki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2010, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu masz linka: http://www.infookno.pl/Laureaci_II_edycji_Programu_VIP_Najle psze_okna_i_drzwi, ale pewnie jest ich więcej. Trzeba tylko dobrze poszukać. Warto czasem sprawdzać i konfrontować z forami!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2010, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki za link. będę korzystać:)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2010, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam okna Firmy Robert Piasek jest to producent okien renomowanej marki ALUPLAST . Znajdziecie tu Państwo informacje o oferowanych produktach, możliwościach współpracy, jak i wykaz produktów oferowanych przez firmę. Firma robert Piasek Jest bezpośrednim dystrybutorem systemów dociepleń oraz materiałów sypkich. Obsługuje głównie wykonawców, pod wykonawców oraz deweloperów.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2010, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

I właśnie dlatego są nie lubię takich "polecanek". "Polecam, polecam" - zero argumentów. Zero przekazu, zero skuteczności!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2010, 00:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik juxtas napisał: I właśnie dlatego są nie lubię takich "polecanek". "Polecam, polecam" - zero argumentów. Zero przekazu, zero skuteczności!

ano skuteczność jest w formie przekazu , jednak generalizując odnosimy takie wrażnie . To nic szkodliwego społecznie , ze producent poleca swoje wyroby , dając tym smym mozliwośc wyboru / Szukajmy a znajdziecie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 120

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >