Jakie okna drewniane??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

12 maja 2010, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No skuteczność żadna, szkodliwość też. Tylko po co w ogóle coś pisać skoro nie ma to realnego wpływu na wybór klienta.
Ja wolę wiedzieć jakie okna dobrać do mieszkania na parterze, a jakie do mieszkania na ostatnim piętrze. Wolę poczytać o zastosowaniu i wyborze okien.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2010, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Ramon napisał: No skuteczność żadna, szkodliwość też. Tylko po co w ogóle coś pisać skoro nie ma to realnego wpływu na wybór klienta.
Ja wolę wiedzieć jakie okna dobrać do mieszkania na parterze, a jakie do mieszkania na ostatnim piętrze. Wolę poczytać o zastosowaniu i wyborze okien.


dokładnie tak , jednak aby sie co kolwiek dowiedzieć , to trzeba wiedzieć komu i gdzie zadać to pytanie , dlatego tego typu fora służą wymianie informacji . Klient szukający okien wertuje internet w poszukiwaniu informacji , i stąd poiawiaja sie pytania i odpowiedzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2010, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: Użytkownik Ramon napisał: No skuteczność żadna, szkodliwość też. Tylko po co w ogóle coś pisać skoro nie ma to realnego wpływu na wybór klienta.
Ja wolę wiedzieć jakie okna dobrać do mieszkania na parterze, a jakie do mieszkania na ostatnim piętrze. Wolę poczytać o zastosowaniu i wyborze okien.


dokładnie tak , jednak aby sie co kolwiek dowiedzieć , to trzeba wiedzieć komu i gdzie zadać to pytanie , dlatego tego typu fora służą wymianie informacji . Klient szukający okien wertuje internet w poszukiwaniu informacji , i stąd poiawiaja sie pytania i odpowiedzi


Zgadzam się. Dlatego uważam, że na zadawane pytanie trzeba odpowiadać czymś więcej niż monosylabami. "Tak, moje okna są najlepsze" nie wystarcza. Może to złudna nadzieja, ale czuje że to się zaczyna powoli zmieniać. Konkurencji jest coraz więcej i chcąc nie chcąc firmy muszą wyjść naprzeciw klienta. Przyciągnąć go swoją ofertą, informacjami o produkcie. Czymś więcej niż tylko hasłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2010, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Z roku na rok pojawiają się coraz bardziej wymagający klienci. Pytają o ekologiczność okien, o materiały, z których są zrobione. I to nie powinno nikogo dziwić. Jeśli firma/producent jest solidny, wykonuje swoje produkty z odpowiednich materiałów, będzie tak postrzegany.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2010, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gocha napisał: Z roku na rok pojawiają się coraz bardziej wymagający klienci. Pytają o ekologiczność okien, o materiały, z których są zrobione. I to nie powinno nikogo dziwić. Jeśli firma/producent jest solidny, wykonuje swoje produkty z odpowiednich materiałów, będzie tak postrzegany.

ostatnio przeszukiwałem inne fora, by sprawdzić jak tam wygląda sprawa ze stolarką. Czy "polecają" czy doradzają.
I jestem w szoku. Na takich branżowych forach, eksperckich wyczytałem tyle rzeczy. Czy wiecie że okna powinno się dobierać do miejsca zamieszkania? nie chodzi o różnicę między domem a mieszkaniem, ale o poziom hałasu, akustykę, zaludnienie.

Wreszcie coś się dzieje:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2010, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Przemek napisał: Może ktos poleci mi dobrą i sprawdzoną firme produkującą okna które byłyby w kolorze orzecha i były wykonane z drewna?
Jest kilka dobrych na Małopolsce, polecam Stolbel, widać u nich precyzję wykonania i świetne lakiery, które stosują, z widocznym rysunkiem drewna, poniżej daję do nich linka:

www.stolbel.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2010, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No to tak z doświadczenia - ja montowałem u siebie w domu okna drewniane w systemie skandynawskim. Okucie: PN BESLAG, wykonane są z tarcicy sosnowej (są też inne możliwośc) . Duża paleta kolorów, trwałe, bo mam je już jakiś czas,okna są firmy POL-SKONE i mi sprawdzają się świetnie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2010, 01:38

Zgadzam sie: good 0 bad

(alt+p)" alt="" />


Więc kup sobie okna drewniane od Urzędowskiego a drzwi drewniane od Klicha

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2010, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

No, ale przecież Oknoplas z Krakowa też jest wspaniałą firmą. Ja jestem zadowolony z ich produktów a stali klienci mają niższą cenę

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2010, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam okna z Glumatexu, zamontowane w zeszlym roku.
Musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolony. Fakt faktem spoznili sie z montazem jakis tydzien, ale nie moge im niczego zarzucic.
Mialem juz przeglad. Zalatwilem to od reki bez proszenia sie o przyjazd.
Jednym slowem : polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >