Jakie okna drewniane??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

5 lutego 2011, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

My też dziś zamówiliśmy okna od Sitaka :)
Już się nie możemy doczekać montażu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to bym bardziej stawiał na plastykowe. Teraz tak technologia poszła do przodu, że te okna nie żółkną i trzymają ciepło. A niektóre mogą wyglądać jak drewniane.


http://foto.favore.pl/2010/3/18/7/152026_1268 894406494_n.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2011, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik greger napisał:
Witam serdecznie.
W ubiegłym roku po przeczytaniu
licznych wypowiedzi na forum
zdecydowalismy się na okna z firmy
SITAK.
Zakład ten mieści się 50 km od
Wroclawia, więc zdecydowaliśmy z
żoną, że wybierzemy się tam w
sobotę i na żywo obejrzymy produkty
tej firmy.
Ekspozycja i referencję tej firmy
zrobiły na Nas ogromne wrażenie. Pani
Kamila przedstawiła Nam ofertę na okna
pasywne, które były b.konkurencyjne do
Naszego lokalnego rynku wrocławskiego.
Po krótkim namyślę, zdecydowalismy
się zlecić wykonanie firmie SITAK
okien i drzwi tarasowych.
W chwili obecnej mamy już zamontowaną
stolarkę i jesteśmy baaarzdo
zadowoleni. drzwi drewniane Dodatkowo zamówilismy
jeszcze szprosy i okiennice, które
widziliśmy na targach we Wrocławiu.
Z pewnością za 2-3 miesięce
zamówimy w tej firmie także drzwi.
Chetnie mogżemy podesłać fotki naszej
uroczej stolarki :)



chętnie bym zobaczył zdjęcia, jeżeli możesz to napisz mi na priv to podam maila, wielkie dzieki

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2011, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

popieram post, że faktycznie coraz bardziej rozwija się "technologia" okien plastikowych, więc chyba to już kwestia indywidualnych potrzeb. Ja jednak stawiam na prawdziwe drewno, mam już jakiś czas okna drewniane z Pol-Skone i nie zmieniłbym wyboru na plastik (świetnie wyglądają, bardzo solidne, a cena nie była wygórowana)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2011, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też się zastanawiam nad oknami Sitaka. Koleżanka ma już 8 rok i nic się z nimi nie dzieje. Inni znajomi też te okna od Sitaka montują i są zadowoleni.Obsługa miła, pani odbierająca telefon rzeczowo odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Na wycenę moich okien czekałam tylko 2 dni i co najważniejsze są wstanie zrealizować takie okna jaki sobie wymarzyłam.
I teraz się zastanawiam czy jest sens szukać innych okien drewnianych?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2011, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam problem z oknami Urzędowskiego i to jeszcze przed zakończeniem montazu!
Zakupiłem "ciepłe" okna i dałem się namówić (za słona dopłatą (!)) na tzw. "ciepły montaz" ale nie mogę go dokończyć bo monter od Urzędowskiego proponuje technologię, która spowoduje szybkie odpadanie tynku przy ramie okna.

Pracownik firmy (imię i nazwisko znane), nie oddzwonił choć obiecał, powiedział,ze sposób montazu jest zgodny z technologią ... i czego ja właściwie chcę.

Więc nie wiem co zrobić i chyba skontaktuje sie z ITB zeby pomogli Urzędowskiemu w dopracowaniu technologii. Jak widać nawet znana i polecana firma sprzedaje coś, czego chyba do końca nie rozumie - chyba nie są jednak tak dobrzy?

Zanim u nich kupisz pomyśl jeszcze raz!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2011, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ja na początku nie byłam przekonana co do okien drewnianych, jednak widząc takie okna u znajomego, który ma je już długie lata, również się na nie zdecydowałam. Wybrałam z POL-SKONE i tym bardziej jestem zadowolona, bo okna są solidne, a cena nie była wygórowana.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2011, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do okien drewnianych ja poleciłabym "Stolbud włoszowa", mają dużo odcieni kolorów lazurowych i możliwość wyboru profilu okiennego. My z mężem kupiliśmy 5 lat temu do domu i teraz znów zamawiamy dla teściów do kamienicy. Podobno otworzyli nowy salon Stolbudu we Wrocławiu na ul. Krzyckiej

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2011, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: tobylblad napisał:
Mam problem z oknami Urzędowskiego i to jeszcze przed zakończeniem montazu!Zakupiłem "ciepłe" okna i dałem się namówić (za słona dopłatą (!)) na tzw. "ciepły montaz" ale nie mogę go dokończyć bo monter od Urzędowskiego proponuje technologię, która spowoduje szybkie odpadanie tynku przy ramie okna.Pracownik firmy (imię i nazwisko znane), nie oddzwonił choć obiecał, powiedział,ze sposób montazu jest zgodny z technologią ... i czego ja właściwie chcę.Więc nie wiem co zrobić i chyba skontaktuje sie z ITB zeby pomogli Urzędowskiemu w dopracowaniu technologii. Jak widać nawet znana i polecana firma sprzedaje coś, czego chyba do końca nie rozumie - chyba nie są jednak tak dobrzy?Zanim u nich kupisz pomyśl jeszcze raz!!!

Użytkownik Gość: tobylblad napisał:
Mam problem z oknami Urzędowskiego i to jeszcze przed zakończeniem montazu!Zakupiłem "ciepłe" okna i dałem się namówić (za słona dopłatą (!)) na tzw. "ciepły montaz" ale nie mogę go dokończyć bo monter od Urzędowskiego proponuje technologię, która spowoduje szybkie odpadanie tynku przy ramie okna.Pracownik firmy (imię i nazwisko znane), nie oddzwonił choć obiecał, powiedział,ze sposób montazu jest zgodny z technologią ... i czego ja właściwie chcę.Więc nie wiem co zrobić i chyba skontaktuje sie z ITB zeby pomogli Urzędowskiemu w dopracowaniu technologii. Jak widać nawet znana i polecana firma sprzedaje coś, czego chyba do końca nie rozumie - chyba nie są jednak tak dobrzy?Zanim u nich kupisz pomyśl jeszcze raz!!!


Ciepłe okna i ciepły montaż to dwie różne kwestie . Dobrze , że zdecydowałeś się na markowe okna Urzędowski . Ich technologia oraz badanie jednoznacznie wskazuje że są to jedne z najcieplejszych okien na rynku . Natomiast proponuję się skontaktować z ITB gdyż są chłonni na wszelkie sugestie , szczególnie kiedy dotycza spraw dyskusyjnych

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej poszukuję dobrych okien dachowym niestety nie wiem jeszcze jakiej firmy no i oczywiście w rozsądnych cenach. Prosiłbym o jakieś informację, z góry dziękuję. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >