Jakie rolety?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

19 maja 2015, 07:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, ze teraz te rolety są coraz lepsze. No i coraz popularniejsze. Ja mam ciągle dylemat. Nie wiem czy zdecydować się na rolety materiałowe czy na żaluzje. Widziałem ciekawą ofertę w salonie drzwi i okien we Wrocławiu i teraz zastanawiam się nad odpowiednim rozwiazaniem. Co u was lepiej się sprawdza?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2015, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Debastor.com jak dla mnie to świetny wybór. Polecam wam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2015, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłem na praktyczne rozwiązania i wybrałem rolety Zonda dzień/noc: http://asmar-sklep.pl/Roleta_Zonda_Rubin_dzie n_noc,26.html – jest o tyle fajna i praktyczna, że można sobie regulować stopień nasłonecznienia w pomieszczeniu. Lubię takie opcje.

Ten post był edytowany przez geruu dnia: 26 lipca 2015, 12:26
Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2015, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzisiaj jest taka duża różnorodność wszelkiego rodzaju towarów, że naprawdę ciężko się zdecydować, same rolety zewnętrzne różnią się chociażby montażem, polecam zgłebić ten temat na http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/rolety-ze wnetrzne-jakie-wybrac-kiedy-montowac :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. W zasadzie ciężko mi stwierdzić które rolety będą w tym przypadku najbardziej odpowiednie i wskazane,może zacznijmy od ustalenia budżetu jaki posiadasz na ten cel,to ważna wskazówka.

www.HurtOkien.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2016, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam rolety, na które się zdecydowałem od razu przy zakupie okien PCV z drutexu. Szukaliśmy i szukaliśmy z zona, wreszcie zona podpytala znajomych, którzy się budowali niedawno i polecili nam drutex – rzeczywscie z oknami jest wszystko w najlepszym porzadku a i cena była dobra

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2016, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A powiedzcie mi, czy wybór okien ma jakieś znaczenie przy kupnie rolet? Czy na każdym oknie zamontujemy każdy rodzaj rolety?
Zakupy jeszcze przede mną, ale wolę się zawczasu zorientować. Przeglądałam ofertę rolet tu: www.lotari.pl i muszę przyznać, że nie sądziłam, że wybór modeli jest tak duży. No i właśnie dlatego zastanawiam się, jak to jest z tymi oknami i na jakie powinnam się zdecydować, żeby mieć pewność, że wszystko będzie ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2016, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukanie rolet czasami bardzo długo trwa.Sam zastanawiałem się nad tym jakie rolety powinienem wybrać. najbardziej jednak spodobały mi sie te dzien noc. Są bardzo praktyczne. Wiem, ze rolety w Poznaniu bardzo fajne ma firma Extrarolety. Jeżeli chodzi o rodzaj , kolor i materiał to u nich wybór jest największy.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna najlepiej kupować bezpośrednio od producentów bo są najlepsze gwarancje i często też cena. Sami tak swego czasu zrobiliśmy podjechaliśmy do przedstawicielstwa Budvar Centrum które mają między innymi w Warszawie na Obornickiej 229 i na spokojnie dokonaliśmy zakupu, duży atut to bardzo fachowa obsługa i wyjaśnienie wszystkich większych czy mniejszych wątpliwości, których przy takich tematach nie brakuje. Ewentualnie jak ktoś będzie chciał to strona producenta - http://www.budvarcentrum.pl/

Ten post był edytowany przez MartynaCon dnia: 12 stycznia 2016, 15:11
Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki, przyda się ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19351 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 96

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >