Jakie kupic szambo?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

15 maja 2015, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

troche czytalam niedawno na temat szamba i chyba zdecydowałabytm się na ekologiczne http://oczyszczalnia.net/view_document/Szamba -ekologiczne_8 , zainteresowala mnie ta koncepcja, jest naturalna i przyjazna dla środowiska.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2015, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeden z moich znajomych właśnie od EKO-BIO ma swoje szambo i jest zadowolony. Tak więc firma godna polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2015, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

mi generalnie wydawało się, że szambo jest stosunkowo problematyczną instalacją, ale odkąd czytam sobie co nieco o takich ekologicznych rozwiązania, np. na stronie ADAH to coraz bardziej się przekonuje

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że szambo betonowe jest najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście musi być solidne. Nie warto kupować byle czego. Ja sam kupowałem w firmie, którą polecili mi znajomi tutaj jest do nich kontakt - szamba betonowe Sandomierz

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli mam być szczery to jeśli chodzi o szamba ekologiczne to zdecydowanie polecam Primeko, ja od nich mam i jest ok, brat kupował z jakiejś firmy to dostał podróbki niby i ciągle coś się psuje ..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2015, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia polecam betonowe firmy http://lublin.bratbet.pl/, mam od 2 lat i nie uległo jeszcze żadnej awarii, nie unoszą się także zapachy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2015, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile osób tyle opinii. Ja osobiście posiadam oczyszczalnie ekologiczną FANN ze złożem biologicznym. Jestem z takiego rozwiązania zadowolona. Całość instalacji zaprojektowała i wykonała firma "AREK". Naprawdę polecam. Oferują bardzo szeroki zakres rozwiązań, o bardzo różnych cenach. Słuchają klientów, ale zawsze starają się przedstawić różne rozwiązania. Firma godna polecenia http://www.czystawoda24.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2016, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam szambo FTANK od firmy Frukko i jestem zadowolony. Jest wykonane z polietylentu i wygląda na bardzo solidne. Ich produkty mają gwarancję na 10 lat i spełniają wszelkie normy, a poza tym transport i dostawa były gratis.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2016, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także z doświadczenia mogę polecić szambo betonowe,solidne i wytrzymałe,nie ma mowy o wyciekach,najlepiej dwukomorowe. Szczegóły oraz fachową pomoc znajdziecie na www.Szambaatestowane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam szambo betonowe i jestem z niego zadowolony. Wybrałem trochę droższe i lepszego producenta bo chcę żeby było solidne przez lata. Trzeba wybierać takie o jak największej pojemności ale nie większej niż wóz asenizacyjny w najbliższej okolicy. A do wywozu wynajmuję firmę Gea-Nova.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >