Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

15 marca 2014, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie by nie zaglądnąć króluje teraz nowoczesny design. Niektóre meble naprawdę robią wrażenie innowacyjnością, ale ja jestem wielkim fanem nowoczesnego stylu nawiązującego do klasyki... Coś w tym stylu . Zgrabne i wygodne meble modułowe. Zobacz sobie jak można je układać: http://www.kvadra.pl/k,basic.html.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2014, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję wybrać się do salonu meblowego Agata Meble , oferta jaką dysponują jest przystępna i dostępna dla każdego. Posiadają w swojej ofercie mnóstwo rozwiązań nowoczesnych jak i w starym stylu wart się wybrać i obejrzeć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2014, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ta co pokazales jest w jakikolwiek sposob klasyczna? gdzie tam jest jakies nawiazanie do klasyki? ladny naroznik do malych wnetrz z funkcja spania i do tego nowoczesny, typowo nowoczesny. tu masz nowoczesny naroznik nawiazujacy do klasyki http://www.bydgoskiemeble.pl/assets/product/img/big/7440-137 2526253-2.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Modne to mogą być ubrania, wśród mebli człowiek ma się dobrze czuć, takie jest moje zdanie. Co do mebli na wysoki połysk, to podobają mi się w kuchni, w salonie tworzą taki zimny klimat. Ale nawet jak w kuchni, to też przełamane czymś drewnopodobnym, np. tak jak tutaj.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2014, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

w kuchni to chyba najwiekszy blad jaki mozna zrobic to meble na wysoki polysk :D chyba ze sie nie gotuje w niej bo tak to wiecznie beda uwalone fronty, a jak ktos ma jeszcze dotykowe to juz w ogole monza zapomniej o pieknej czystej kuchni. natomiast jesli chodzi o wypoczynkowe meble stylizowane na klasyczne to moze to Wam sie spodoba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2014, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię ogólnie wystrój klasyczny, w którym występuje i cegła i jakieś masywne meble drewniane. Bardzo dobrze w takim zestawieniu komponują się meble sosnowe, ale to wiadomo, rzecz gustu. Natomiast ogólnie podobają mi się tego typu projekty http://www.zrobionezdrewna.pl/centrum-pobiera nia/category/1-pliki-do-pobrania katalog dość obszerny więc praktycznie możliwość konfiguracji cała masa. Wiadomo, że na wszystko trzeba mieć kasę, ale powolutku tak jak ja można sobie krok po kroku umeblować całe mieszkanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2014, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble drewniane to klasyka, i aż smutno się robi, że odchodzi się od nich w wystroju wnętrz. Nic nie zastąpi piękna słojów drewnianych.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2014, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

zgodzę się, ale odchodzi się dlatego, że teraz robią meble bardzo wytrzymałe a nie koniecznie z litego drewna, które jest zwyczajnie drogie, takie meble są w bydgoskiej fabryce w niczym nie ustępują tym z litego drewna, ale są tańsze

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2014, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

fornir jak dobry jest polozony to nie do rozpoznania. no ale sama swiadomosc ze to nie drewno pozostaje. natomiast uwazam ze plyta jest o wiele bardziej zywotna bo kazde drewno po latach sie zdeformuje a plyta nie

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2014, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm może to i racja w sumie, jednak o meble z litego drewna trzeba dwa razy więcej dbać, restaurować itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 92

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >