Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸

26 lipca 2016, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie podobają mi się takie meblościanki, jak ta ze zdjęcia. Wolę o wiele bardziej meble modułowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Meblościanki to już trochę przeżytek, ja sam jednak nigdy bym meblościanki nie brał dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2016, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyposażenie mam z Agaty. Ceny są przystępne, produkty starannie wykonane i solidne, wszystko pięknie się skomponowało z pozostałą częścią mojego mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2016, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A co teraz jest modnego w biurze?
Ja mam takie wyposażenie http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-met alowe/szafy-metalowe zdecydowanie spełnia swoje funkcję, jednymi słowy jest wygodne. Czy moda jest w biurze istotna? chyba nie...

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Dmochov napisał: Jeśli chodzi o 'modę', to jest to pojęcie względne. Ja
uważam, że modne to znaczy praktyczne.

Dla Mnie praktyczne meble to takie, które mają funkcyjne
zastosowanie w domu. Ja korzystałem z firmy, która
wykonywała dla Mnie meble pod wymiar http://www.zyjkomfortowo.pl/ Byłem
bardzo zadowolony z ich oferty. Sam zauważyłem, że
dzięki tego typu meblom udało mi się zaoszczędzić sporo
miejsca w każdym z pomieszczeń. Jest to główna zaleta.
Kolejną, jest bez wątpienia jakość. Dla Mnie meble pod
wymiar są zdecydowanie lepsze jakościowo, niż meble
wykonywane w tradycyjnych sklepach czy dyskontach.


Generalnie meble zawsze dobiera się pod kontem praktyczności.
Co do mebli pod wymiar. Warto pamiętać o cenie. Meble pod wymiar są droższe, sporo droższe i niestety bardzo często koszta sprawiają, że ludzie decydują się na tańsze wersje mebli, które można kupić w stacjonarnych czy co najlepsze - internetowych sklepach, gdzie nikt nic na żywo nie widzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2016, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, praktyczność i funkcjonalność mebli to moim zdaniem podstawa. Ja swoje meble kupowałem w http://www.33meble.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wybieraniu mebli dbajmy o spójność designu. Jeśli decydujemy się na styl nowoczesny niech wszystko będzie nowoczesne, jeśli na klasyczny - trzymajmy się tego. Ujednolici to cały dom i będzie wyglądał estetycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2016, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja mama kupiła ostatnio meble do kuchni, lakierowane. I po tym stwierdziliśmy, że nigdy w życiu. Może to być ładne, modne i nowoczesne, ale każdy odcisk palca widać. Żona by się zajechała przy samym czyszczeniu tych mebli. Porażka. Dlatego kupiliśmy meble bez gładkiego połysku, tylko ze strukturą przypominającą drewno: drewno zawsze w modzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Meblościanki wcale nie muszą być "przeżytkiem", wszystko zależy od całokształtu, naszego pomysłu na dane pomieszczenie oraz jego wystrój. Design jako całości również musi być spójny, szczególnie jeżeli mowa o salonie.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2016, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam meble matowe, nie dość że wyglądają ciekawie to faktycznie nie widać na nich każdego dotknięcia. W moim salonie mam meble wykonane ręcznie na zamówienie z salonu Cygal Art Deco w Krakowie. Jestem z żoną zachwycony wykonaniem i precyzją. Chciałem też pochwalić ich za genialne przyjęcie klienta w salonie, kawa, słodycze. Pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim i zrobiło to na nas duże wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >