Jakie okna drewniane??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

29 grudnia 2010, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zarówno okna jak i drzwi mam z Pol-Skone. Nie mogę narzekać, okna drewniane świetnie się trzymają a mam je już jakiś czas, także polecam sprawdzić ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2011, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak zdecydowanie URZĘDOWSKI. To bardzo dobra marka i znana na polskim rynku . Technologicznie nie ma sobie równych . To producent który skupia się na bardzo wymagającym kliencie . Cen nie ma niskich ale za to jakość .To po prostu mercedes. Zobaczcie sami . www.urzedowski.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2011, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

tu jest ciekawa woadomość

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/poznan/poznan-na-gwiazd ke-bubel-za-23-miliony-zlotych,1,4090259,wiadomosc.html

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2011, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do okien drewnianych to moim zdaniem najlepsze produkuje włoszczowa ale jest dosyć droga. W Radomiu sprzedawane są też dobre okna których produkcja odbywa sie w Warce a ich punkt sprzedaży znajduje sie w Radomiu na ul. Staromiejskiej. W ofercie posiadają również okna PCV z profilu SCHUCO który pod względem parametrów jest z górnej półki a cena jako miejscowy producent jest bardzo dobra w stosunku do jakości wykonywanych wyrobów

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2011, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja właśnie zdecydowałem się na okna Pol-Skone. Wybór padł na okna w systemie skandynawskim (brąz). Jestem zadowolony z efektu końcowego, myślę, że posłużą mi przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2011, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z Państwa ma okna z firmy Sitak? Lub ktoś coś o niej słyszał? Proszę o informacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2011, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć Słuchajcie na pewno nie polecam okien z "Euro okna" z ulicy Czachowskiego w Radomiu, przed podpisaniem umowy są tak mili aż się niedobrze robi, a jak już okna są wstawione to już nie znają ludzi, najlepiej żeby do nich nie dzwonić. Zgłosiłam reklamacje w grudniu 2010, bo nie mam w jednych oknach okucia i strasznie wieje. Jest 01.02.2011 ikt się nie pojawił. Jak dzwonie do nich to mówią że w przeciągu dwóch tygodni ktoś ssie pojawi. Jaja sobie robią z klientów i tyle. Tak wię nie polecam i ostrzegam

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2011, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli drewno to tylko STOLBUD WŁOSZCZOWA więcej na lukasz@domeko.eu i 501166858

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2011, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Co o tym myśleć?
http://www.oknonet.pl/okna/typy_okien/news,15 920.html

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2011, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie.
W ubiegłym roku po przeczytaniu licznych wypowiedzi na forum zdecydowalismy się na okna z firmy SITAK.
Zakład ten mieści się 50 km od Wroclawia, więc zdecydowaliśmy z żoną, że wybierzemy się tam w sobotę i na żywo obejrzymy produkty tej firmy.
Ekspozycja i referencję tej firmy zrobiły na Nas ogromne wrażenie. Pani Kamila przedstawiła Nam ofertę na okna pasywne, które były b.konkurencyjne do Naszego lokalnego rynku wrocławskiego. Po krótkim namyślę, zdecydowalismy się zlecić wykonanie firmie SITAK okien i drzwi tarasowych.
W chwili obecnej mamy już zamontowaną stolarkę i jesteśmy baaarzdo zadowoleni. Dodatkowo zamówilismy jeszcze szprosy i okiennice, które widziliśmy na targach we Wrocławiu.
Z pewnością za 2-3 miesięce zamówimy w tej firmie także drzwi.
Chetnie mogżemy podesłać fotki naszej uroczej stolarki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >