Jakie płytki do łazienki są modne w 2024 roku?

« Powrót do artykułu: Jakie płytki do łazienki są... | « Powrót do grupy: Wnętrza

14 sierpnia 2024, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

a może spieki ceramiczne? Owszem koszt jest, za to efekt cacy. Mężuś się zgodził więc zaszalałam : D Np. na sklepie oto wnętrze są dostępne, akurat tam zamówiłam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2024, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chodzi o urządzanie wnętrza to sama unikam tworzyw i sztucznych tkanin w domu, meble wolnostojące mam drewniane jak tylko się dało, zasłony, obicia, poduszki itd. z lnu i bawełny, drobne przedmioty z drewna, ceramiki, metalu. Jak chodzi o grubsze rzeczy jak wykończenie mieszkania, to drewniana podłoga i gres. Widziałam tu w komentarzach już kilka sugestii nawet odnośnie tynków i farb, kamienia naturalnego Ja akurat kamienia nie mam, a zabudowy niestety nie drewniane, bo aż takiego budżetu nie miałam a priorytetem była podłoga, bo tego nigdy nie chcę wymieniać Bo to najgrubszy z grubych remontów.
Wbrew pozorom drewno i łazienka nie wykluczają się i prezentują się przepięknie:
https://www.weranda.pl/urzadzamy/lazienka/now oczesna-lazienka-z-drewnem-jak-urzadzic

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >