Janpul

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

10 września 2018, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Tymczasem u Jankowskiego Pulchnego pojawiła się informacja o nowej inwestycji Future Gardens - blisko natury. Wizualizacja na google+ wygląda ciekawie. Czekamy na więcej szczegółów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2018, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawe co Janpul powie na powszechne uwłaszczenie w styczniu 2019. Jak ma zamiar dopilnować wykonania umów

https://www.rp.pl/Nieruchomosci/309139914-Spr zedaz-mieszkania-po-1-stycznia-2019-r---co-sie-zmieni.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2018, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Czy ktoś z obecnych na tutejszym forum posiada informację o planowanym opóźnieniu w oddaniu do użytkowania ostatniego etapu Nowego Miasta Pruszków ? Obecne zaawansowanie prac nie wygląda jakby prace miały trwać jeszcze 5-6 miesięcy. Może jest jakiś powód, który deweloper ukrywa ?
Pozdrawiam
Tomasz

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2018, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A kontaktowaliście się z deweloperem? U nich nie powinno być problemu z udzielaniem informacji. Gdyby miało być jakieś opóźnienie, to chyba dali by znać? Przynajmniej tak było u nas w przypadku 1 etapu.
Ja chciałam zapytać o Future Gardens. Ktoś coś? Póki co na stronie są tylko wylistowane apartamenty dostępne i jestem ciekawa zdania innych. Dla mnie ta okolica jak najbardziej na +, ale wiem, że każdy ma swoje oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Warszawie - gdzie ? Liczba postów: 44 Grupa: Nieruchomoś... Ja ostatnio wracając do domu zauważyłam, że powstaje nowe osiedle, zapisałam sobie nazwę, bo akurat znajomi szukają mieszkania do zakupu. Podrzuce Ci link https...
  • kupno mieszkania Liczba postów: 820 Grupa: Nieruchomoś... W moim odczuciu, Osiedle Aleksandria to propozycja dla tych, którzy chcą żyć w komfortowych warunkach i cenią sobie dobrą lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowa...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 181 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • mieszkanie w pod miastem Liczba postów: 27 Grupa: Nieruchomoś... Dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu komercyjnego, https://www.mieszkania.inter-bud.pl oferuje różne opcje w Krakowie.
  • Mieszkania w Warszawie Liczba postów: 39 Grupa: Nieruchomoś... Podpisywaliście kiedyś cesję umowy deweloperskiej? Ja ostatnio zdecydowałem się na zakup nieruchomości od dewelopera. Bardzo pomocny okazał się dla mnie artykuł...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >