KLIMATYZACJA

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

22 lipca 2024, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz sprawdzonej i godnej uwagi firmy do montażu klimatyzacji, warto zwrócić uwagę na LUFTKLIMA. Z tego co mi wiadomo, mają oni doświadczenie w branży oraz zadowolonych klientów. Myślę, że to dobry pomysł, aby skorzystać z ich usług, jeśli chcesz mieć pewność, że instalacja będzie wykonana profesjonalnie i bezproblemowo. Na pewno warto spojrzeć na stronę https://luftklima.pl/montaz-klimatyzacji/ i przemyśleć skorzystanie z ich usług.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2024, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Poleci ktoś jakiś konkretny model klimatyzacji do domu parterowego około 120m2? Klimatyzacja ma być w korytarzu i chciałbym żeby dała radę schłodzić cały dom.

____________
Strony Internetowe Kraków

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2024, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzacja bywa mylona z wentylacją, mimo iż są to instalacje pełniące odmienne funkcje. Klimatyzatory nie przeprowadzają wymiany powietrza. Cyrkulacja odbywa się w obrębie jednego pomieszczenia czy też obiektu. Zaś zadaniem wentylacji jest przede wszystkim usuwanie zanieczyszczeń, wydychanego przez ludzi dwutlenku węgla, nieprzyjemnych zapachów, a także nadmiaru wilgoci powodującej powstawanie grzybów i pleśni. Biorąc pod uwagę te aspekty, ja zdecydowałem się na zastosowanie dobrej jakości wentylacji okiennej Schuco. Zintegrowany z aluminiowym oknem system VentoFrame Asonic zapewnia optymalny dopływ świeżego powietrza bez niepotrzebnych hałasów. Gdyby ktoś był zainteresowany, polecam kontakt z firmą Empol z Wrocławia. To rzetelna firma, która chętnie doradza i liczy się z potrzebami klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2024, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcesz sobie kupić klimę, co nie tylko chłodzi i grzeje, ale także osusza i oczyszcza powietrze? To lepiej, żebyś sprawdził ofertę marki Aiwa. Dzięki opcji sterowania z telefonu, możesz dostosować wszystko do swojego gustu. Więcej info na https://www.aiwa.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2024, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Często niedocenianym tematem pod kątem kontroli temperatury wewnątrz, zarówno latem jak i zimą, są przesłony okienne. Dobrymi roletami, plisami czy żaluzjami da się naprawdę wiele zdziałać i wyizolować się od temperatury na zewnątrz. Oczywiście nie rozwiąże to w stu procentach tematu utrzymywania temperatury pokojowej, ale na pewno obniży rachunki za grzanie lub schładzanie mieszkania :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 288 Grupa: Ekologiczny... warto skorzystać z dotacji jeśli jest taka możliwość _____________________________________ s ztuczne kwiaty jak żywe na cmentarz
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 586 Grupa: Ekologiczny... gdzie tanio zakupię pellet ? _______________________ sztuczne kwiaty jak żywe na cmentarz
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 35 Grupa: Ekologiczny... W temacie oszczędności ciepła, warto zastanowić się nad wymianą okien na nowe, energooszczędne. Najlepiej u renomowanego producenta stolarki z dobrymi opiniami,...
  • energia odnawialna w kryzys Liczba postów: 6 Grupa: Ekologiczny... Bardzo dobrze, że pomyślałeś o wymianie okien i drzwi na energooszczędne. My też zdecydowaliśmy się na ten krok i wymieniliśmy naszą starą stolarkę na nowoczesn...
  • Stolarka aluminiowa – Okna aluminiowe Liczba postów: 14 Grupa: Ekologiczny... Ja jestem bardzo zadowolony z okien, które zaproponowała nam firma Empol z Wrocławia. To okna aluminiowe Schuco z okuciami TipTronic Simply Smart. Można je tera...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 294

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >