Kafelki w łazience

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

6 grudnia 2015, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet przy stosunkowo wysokiej cenie, można się na dany materiał skusić, ograniczając po prostu jego ilość i aranżując na ścianie mniejsza powierzchnię.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2015, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętajmy,że wyższa cena oznaczać może również bardzo dobrą jakość zastosowanych materiałów na których nie ma sensu oszczędzać. Jeżeli chodzi o same płytki tych dobrych i sprawdzonych producentów,to warto zerknąć na www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2015, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

dobra cena płytek jest na lazienkaplus.pl - generalnie to spory wybór i można popatrzec też na aranżacje. mi ta stronka bardzo pomogła w stworzeniu ładnej łazienki!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2016, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Z ciekawości zajrzałam na stronkę victori i rzeczywiście macie całkiem obszerną ofertę płytek. Dajcie znać jak w ofercie będą te nowe kolekcje z ceramstic. Jestem ciekawa cen.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękujemy za opinię,to dla nas bardzo wiele znaczy:) Oczywiście poinformujemy na forum kiedy tylko najnowsza kolekcja płytek Ceramsit i innych producentów.

www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lutego 2016, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To świetne klasyczne połączenie stosowane od lat i sprawdzające się zarówno pod względem praktycznym jak i dekoracyjnym. Pasuje do klasycznych (stylowych) łazienek ale jest stosowane także w nowoczesnych wnętrzach. Świetnie prezentuje się w łazienkach stonowanych (białych, czarnych, szarych) ale także (zwłaszcza) w tych zaaranżowanych przy pomocy silnej kolorystyki (czerwonej, fioletowej, niebieskiej). To świetny punkt wyjścia do stworzenia bardzo interesującego projektu.
Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2016, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A jeśli mowa o płytkach i kafelkach to jak oceniacie nowości w ofertach producentów? Zainteresowanym polecam przejrzeć trendbook płytkowy --> http://bit.ly/1Yik51u Jak dla mnie, moda na cegłę i ceglane wzornictwo już jest widoczny.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2016, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie www.Vocco.pl również znajdziecie ciekawe aranżacje mieszkania,łazienki a mało tego- zajmujemy sie także kompleksowymi remontami i meblami na zamówienie,chętnie pomożemy,doradzimy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2016, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

a ile bierzecie ?>??

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2016, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii cen płytek oraz pozostałych artykułów do wyposażenia łazienki, warto sprawdzić również na www.Victori.pl właśnie tym zajmujemy się na co dzień i służymy swoją radą,pomocą na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy firanki są nadal w modzie? Liczba postów: 42 Grupa: Najnowsze t... Potwierdzam - firanki są cały czas modne. Dodają ciepła i domowego klimatu nawet w nowoczesnych wnętrzach, w których gładkie firanki bez wzorów wyglądają doskon...
  • Jakie zasłony i firany? Liczba postów: 89 Grupa: Najnowsze t... Najmodniejsze są zdecydowanie zasłony welurowe - dodają klasycznej elegancji zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach : https://firany.sklep.pl/katego...
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 55 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....
  • nowoczesne kuchnie Liczba postów: 245 Grupa: Najnowsze t... jakie ekspresy do kawy polecacie do minimalistycznej kuchni ? ______________________________________ _______ wiązanka na cmentarz ze sztucznych kwiatów
  • Jak urządzić salon? Proszę o pomoc. Liczba postów: 281 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie nowoczesne obrazy do salonu tryptyki. Czy możecie polecić sklep internetowy z szerokim asortymentem takich obrazów? Jak na razie znalazłam skle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >