Kolektory słoneczne pięknym uwieńczeniem dachu

« Powrót do artykułu: Kolektory słoneczne pięknym uwieńczeniem dachu | « Powrót do grupy: Budowa i remont

11 września 2017, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo sobie chwalę kolektory, miesięczne rachunki za zużycie energii są dużo niższe niż w przypadku moich poprzednich tradycyjnych rozwiązań. Firma http://ekosunkoszalin.pl zajęła się montażem całej instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2017, 00:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zdecydowałem się na takie rozwiązanie i muszę przyznać, że to super sprawa, polecam kolektory słoneczne. Oczywiście zimą czy jesienią trzeba traktować je jako dodatkowe źródło energii. Jak jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem, to warto przeczytać się artykuł http://budmot.pl/kolektory-sloneczne-jak-jesi en-wplywa-na-ich-efektywnosc/ tam znajdziecie więcej informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2017, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. W przypadku kolektorów słonecznych to oczywiście racja i również uważam, że przy doborze odpowiedniej mocy znakomicie się sprawdzą i to w każdym domu. Akurat tym zajmujemy się na co dzień więc możemy pomóc i doradzić w razie pytań na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa domu to najlepsza inwestycja Liczba postów: 22 Grupa: Budowa i re... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje hoboki i rury szalunkowe. Czy znacie firmę z takim asortymentem? Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Tarnopa...
  • Czas na remont Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Użytkownik Gość: Borsz napisał: czy grunt można mieszać z wodą, czy jeżeli chcę na jednej ze ścian przykelić płytę gipsową na pianoklej to też muszę gruntować?....
  • Drzwi zewnętrzne z motywem naturalnego kamienia Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Użytkownik Gość: Marek napisał: ja wolę jednak drzwi stalowe i takie mi najbardziej odpowiadają. konkretnie mam model kmt supertherm 90, bardzo dobre parametry....
  • Jak oszczędzić na ogrzewaniu? Czy same grzejniki m... Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Ale niestety wiele osób, nie zdaje sobie z tego sprawy. Bez profesjonalnie położonego ocieplenia, odpowiedniej grubości, nie ma mowy o ciepłym domu, choćbyśmy m...
  • Elewacja domu Liczba postów: 140 Grupa: Budowa i re... Mam na elewacje bonie zrobione listwami. + jest taki że to wygląda, bonie zrobione odcięciem z taśmy wyglądają poprostu tanio, a tutaj robi się efekt 3d jaki ma...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >