Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

30 września 2015, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tam wolę wypożyczyć myjkę wysokociśnieniową niż kupić, wypożyczam tutaj www.bthfast.pl
mają profesjonalne myjki Falch, ja przy jej pomocy czyszczę elewację budynków, kostkę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do producenta to bruk bet - mam od nich taras i podjazd, co do ekipy to już musisz u siebie na regionie popytać jak kładą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2015, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się udało znaleźć porządną kostkę brukową o ciekawym wzorze u http://www.luskar.pl/ Kraków, mają niezły wybór tych produktów

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2015, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

japon, a oni też mają tak jak pozbruk gamę produktów czyszczących i konserwujących nawierzchnię?? Czy Twoje wtrącenie jest do czego innego??

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2015, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co widzę to chyba w ogóle nie mają kostki brukowej. A jeżeli mają to tylko jeden model, więc produktów do ochrony nawierzchni na pewno nie posiadają. Poza tym nie wiem czy którakolwiek z firm ma aż taką gamę jak Pozbruk :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2015, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

mi dość fajnie ułożyła się współpraca z http://www.kostka-ditrich.pl/ - kompleksowo, bo prowadzą zarówno sprzedaż kostki brukowej jak i usługi brukarskie. Wygodne połączenie z perspektywy klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 06:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że wśód partnerów znalazł sie Pozbruk. W końcu firma, która widzi ppotrzeby wszystkich klientów i stawia na jak najszerszą ofertę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli tam firma, której strona została podana wcześniej jest dystrybutorem pozbruku, czy tylko ma w swojej ofercie ich produkty między innymi. Wiesz może jak to z tym jest??

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałem tylko, że w partnerstwie znalazł sie własnie Pozbruk. A to powinno oznaczać, że maja produkty właśnie tej firmy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A według mnie zdecydowanym liderem jest Pozbruk. Pod względem jakości wykoanania, materiałów i ceny nie ma sobie równych. W Wielkopolsce znalazł ogromne uznanie, bo wszędzie widać ich produkty i oby rozwijali się na całą Polske :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie ogrodka? Liczba postów: 401 Grupa: Ogrodzenia... No to może jakiś piękny mur Amsterdam bądź ogrodzenie Karo które też pozwoli Ci się fajnie odciąć od natrętnych sąsiadów którzy też lubią zaglądać na czyjeś pod...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 133 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >