Kostka

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

29 kwietnia 2016, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Kostka świetna sprawa, sama mam na wjeździe, ale chwasty i plamy po oleju to jedna wielka tragedia... :(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2016, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz jakoś sobie z tym poradzić :) Na pewno pomogą Ci środki Chwastout, Universal i Nano od Pozbruk. Sprawdź, nie pożałujesz :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2016, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No zgadzam sie ostatnio mąż kupił chwastout i po chwastach ani śladu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2016, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Zanim zaczniemy wykładanie kostki pomyślmy najpierw o odpowiednim utwardzeniu podłoża jeśli nie chcemy w przyszłości wymieniać całej kostki w wyniku zapadnięcia się gruntu. Dlatego warto skorzystać z oferty Ekoerg-system z kratką samochodową która trwale utwardza grunt zabezpieczając przed tego typu wypadkami.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra kostka brukowa powinna być przede wszystkim solidna. To właśnie od jej wytrzymałości zależy to, jak wiele lat będzie nam służyć w stanie nienaruszonym. Ważną sprawą jest też to, aby zadbać o kostkę, która zwyczajnie będzie nam się podobać, ja polecam wam do ogrodu kostkę Quadra od marki Libet, którą możecie kupić w tej hurtowni: http://www.drokan-1.pl - moim zdaniem zdecydowanie się opłaca.

Ten post był edytowany przez tadekburdzy dnia: 7 czerwca 2016, 13:14
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2016, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jednak każda kostka powinna być najwyżej klasy u producenta dlatego ja polecam na swoim przykładzie Pozbruk a wybór modelu juz do indywidualnego rozpatrzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 03:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zamierzasz budować podjazd to myślę, że lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie kruszywa naturalnego, które jest równie skutecznym materiałem a zaoszczędzisz na tym o wiele więcej. Ja korzystałem z kruszywa od www.ekroprod.pl i bardzo chwalę sobie aktualnie jakośc swojego podjazdu. zastanow się dobrze czy aby na pewno nie wolisz takiego rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale kruszywa nie wyglądają tak dobrze jak kostka brukowa. M,.in Fala, czy Puzzle. Kruszywa też łatwo się przemieszczają przez co nie zawsze jest równo.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2016, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsze co warto tutaj zrobić to określić jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup kostki oraz na jakich wzorach najbardziej Ci zależy,to ważna kwestia bo samych producentów jest co najmniej kilku.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2016, 06:24

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli szukacie wytrzymałej kostki brukowej to sprawdźcie ofertę http://gryf-kostka.pl/ zajmują się sprzedażą, oferują też usługi brukarskie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie ogrodka? Liczba postów: 401 Grupa: Ogrodzenia... No to może jakiś piękny mur Amsterdam bądź ogrodzenie Karo które też pozwoli Ci się fajnie odciąć od natrętnych sąsiadów którzy też lubią zaglądać na czyjeś pod...
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 133 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >