Koszt hali magazynowej

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸

14 listopada 2015, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

do kosztow warto doliczyc wyspoazenie elektryczne, w sumie to jeden z wiekszych i wazniejszych wydatkow, polecam te hurtownie www.elektro-sal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2015, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

do kosztow budowy na pewno trzeba zliczyc firmy typu www.bi-troll.pl nadzor i tego typu rzeczy sa neizbedne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2015, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkiego dowiesz sie na stronie jakiegos wykonawcy, osobsicie z wlasnego doswiadczenia moge polecic Ci www.profixhale.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2015, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

do kosztu samej hali doliczcie jeszcze jej wyposażenie :) nie mozna o tym zapomniec. Ja kupowalem bardzo duzo w http://cassioli.com.pl/ , polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2015, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

wlasnie, wyposaznei to bardzo ważny element;) jak nie wiecie gdzie to polecam http://www.ipz.com.pl/kontakt - profesjonalne wózki widłowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wlasnie wynajalem ekipe do budowy hali, ale potrzebuje chyba dla nich jakichs kontenerow, znajomy polecil mi firme www.kontener-serwis.pl czy ktos moze potwierdzic ich rzetelnosc?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2015, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o wyposażenie to wszystko zależy od tego co będziesz magazynował. Ja np. mam hale w której magazynuję okna, musiałem się więc zaopatrzyć w specjalne regały, stojaki i wózki, całe to wyposażenie kupiłem w przyzwoitej cenie od www.gkproduct.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2015, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie potrzebne sprzęty do pakowania, owijarki, maszyny obkurczające ma w swojej ofercie firma www.vipak.pl . Sam od nich kupuje i jestem zadowolony, bo wszystko działa bez zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2015, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też się zastanowić nad zakupem wózka magazynowego takie jak tutaj np. proponują: hhttp://www.log-system.pl/73,wozki-magazynowe-podnoszace-ele ktryczne.html . Jeśli hala jest dużo to moim zdaniem jest on niezbędny.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego jaki to rodzaj budowy. Na pewno warto szukać dobrych i niedrogich firm http://kombi.biz.pl/oferta

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 20 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Kupno domu czy budowa? Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Szukam sprawdzonego producenta opakowań z tektury, metalu i drewna. Interesuje mnie rura szalunkowa i tuleje tekturowe. W Internecie znalazłam firmę ZPO Tarnopa...
  • Odkurzacz na budowe Liczba postów: 46 Grupa: Moja budowa Inwestycja w automatyczny odkurzacz może wydawać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na regularne sprzątanie. Te urządzenia mogą znacznie o...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 27 Grupa: Moja budowa Czytałem ostatnio na ten temat i w sumie z wyczytanych przeze mnie treści wynikało, że najlepiej będzie dokonać samodzielnych obliczeń, żeby zobaczyć, jak to w....
  • Czy mozna zabic komara Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Zabicie komara jest legalne w większości krajów, ponieważ komary są powszechnie uważane za szkodniki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego. Ko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 393

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >