Koszt hali magazynowej

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸  ▸▸

2 maja 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A macie na to środki? Jakiś pomysł na biznes?
Bo czekanie aż hala zyska na wartości nie ma sensu - owszem, JARTOM już dawno sugerował, że stawki pójdą w górę, ale nie na tyle, aby na samej wartości wygenerować jakiś sensowny procent zysku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2016, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno moi znajomi budowali halę magazynową i skorzystali z firmy http://adz-system.pl/index.php?page=pageofer&lang=pl, oni wykonują obiekty z bloczków betonowych, całość wyszła tanio i solidnie. Na stronie też jest Kalkulacja online - wyceń wstępnie swój projekt. Serdecznie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2016, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Do kosztów należy doliczyć również okna stalowe. Są ona bardzo solidne i świetnie się prezentują. Zerknijcie sobie tutaj http://www.interprodukt.pl/okna-stalowe/. Są robione na zamówienie. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem, więc mamy kompleksową obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukasz kogoś dobrego to sprawdzaj większe marki, które nie oszczędzają na materiałach. Mówię tu o firmach budowlano projektowych. Wielu korzysta z firmy Vimex pod kątem stali i prętów zbrojeniowych. Możesz się z taką firmą dogadać i kupić z Vimexu, dowiozą Ci to w każde miejsce Polski bo mają swoją flotę. Pytanie ile chcesz wydać na budowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2016, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam dobrego sklepu z wyposażeniem do hal magazynowych. Potrzebne mi są dobrej jakości [url=]http://e-regaly.pl/category/regaly-z-polka-metalowareg ały metalowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam dobrego sklepu z wyposażeniem do hal magazynowych. Potrzebne mi są dobrej jakości regały metalowe takie jak te

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrym rozwiązaniem są hale namiotowe magazynowe, może je łatwo montować/demontować. na stronie tej firmy możesz zobaczyć jakie to są koszta: http://protan-elmark.com.pl/hale-magazynowe/< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2016, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio zamawiałem do swojego magazynu owijarki do palet od firmy Angitu angitu.pl/owijarka-do-palet.php z woj.świętokrzyskiego, bardzo kompetentna obsługa, pomogli mi w wyborze, niedługo będę też zamawiał zgrzewarki, myślę że warto zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2016, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie orientujecie sie moze ile moze kosztowac nadzor budowlany u takiejfirmy jak np www.bi-troll.pl ? znajomy mi ich polecicl, a nadzor bedzie neizbedny

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2016, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

do kosztow na pewno trzeba doliczyc ciecie posadzek i tego typu roboty, ktorych nie da sie ominac, sam przez to przechodzilem i skorzystalem z uslug firmy www.evert.pl sa swietni

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  25 26 27 28 29  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 20 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Kupno domu czy budowa? Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Szukam sprawdzonego producenta opakowań z tektury, metalu i drewna. Interesuje mnie rura szalunkowa i tuleje tekturowe. W Internecie znalazłam firmę ZPO Tarnopa...
  • Odkurzacz na budowe Liczba postów: 46 Grupa: Moja budowa Inwestycja w automatyczny odkurzacz może wydawać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na regularne sprzątanie. Te urządzenia mogą znacznie o...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 27 Grupa: Moja budowa Czytałem ostatnio na ten temat i w sumie z wyczytanych przeze mnie treści wynikało, że najlepiej będzie dokonać samodzielnych obliczeń, żeby zobaczyć, jak to w....
  • Czy mozna zabic komara Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Zabicie komara jest legalne w większości krajów, ponieważ komary są powszechnie uważane za szkodniki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego. Ko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 502

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >