Koszt hali magazynowej

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29 30 31  ▸  ▸▸

22 czerwca 2016, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy zastanawialiście się już nad monitoringiem hal z Diamond? Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie ofertę tej firmy. Są w stanie zaproponować monitoring klasy high tech, który bardzo dobrze sprawdza się w przypadku obiektów przemysłowych. Zajmują się oczywiście jego montażem oraz serwisowaniem w razie potrzeby.

Ten post był edytowany przez patiko dnia: 10 lipca 2016, 14:05
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2016, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie posiadacie własnej floty, to warto poszukać również dobrej firmy transportowej. Moim zdaniem warto zajrzeć do BANEX Transport - www.transportgrecja.pl. Jest to firma oferująca usługi międzynarodowego transportu ciężarowego. Atrakcyjne ceny, profesjonalny sprzęt i doświadczeni kierowcy. Uważam, że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2016, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W takich halach warto montować tego typu drzwi http://www.interprodukt.pl/drzwi-stalowe-plas zczowe/ . Są one nie tylko praktyczne, ale i bezpieczne. Naprawdę świetnie się sprawdzają, a poza tym można w ten sposób skutecznie zadbać o komfort pracowników.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2016, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, w hali magazynowej wylewka to poważna rzecz, u nas robiła firma http://wylewkapodlogowa.pl/ i jest zerowa awaryjność.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2016, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie warto też mieć namiar do firmy, która buduje silosy zbożowe i tego rodzaju magazyny. Tu macie właśnie sprawdzony kontakt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2016, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat uważam takie silosy lejowe za bardziej funkcjonalne i bardziej przydatne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2016, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszty budowy hali mogą być bardzo różne, wszystko zależy od tego czy mamy teren pod budowę tej hali, jak duża ona będzie oraz jak droga będzie ekipa i na jakie materiały się zdecydujemy. Ja niedawno budowałem taką halę, koszta były całkiem znośne. Ale podczas Budowu takiej hali warto pamiętać nie tylko o samym postawieniu jej, ale także o odpowiednim oznakowaniu. Namalowaniu dróg transportowych w magazynach, pasów itp. Ja do tego typu zadań skorzystałem z firmy www.malowanielinii.pl. Wykonali oni swoją pracę bardzo szybko i bardzo dokładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2016, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja policzyłem koszty budowy i materiałów i mi wyszło, że taniej jest zamówić jakąś halę w firmie która się zajmuje takimi usługami trafiłem na http://www.namiotyhalowe.pl/sprzedaz i właśnie od dwóch lat dobrze se sobą współpracujemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2016, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukacie może dobrej firmy transportowej? Zajrzyjcie na http://www.transportgrecja.pl/. Moim zdaniem mają tu bardzo ciekawą ofertę i solidne usługi w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bardzo dobrej jakosci w korzystnej cenie oświetlenie kupilem u www.elektro-sal.pl polecam każdemu!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29 30 31  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 20 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Kupno domu czy budowa? Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Szukam sprawdzonego producenta opakowań z tektury, metalu i drewna. Interesuje mnie rura szalunkowa i tuleje tekturowe. W Internecie znalazłam firmę ZPO Tarnopa...
  • Odkurzacz na budowe Liczba postów: 46 Grupa: Moja budowa Inwestycja w automatyczny odkurzacz może wydawać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na regularne sprzątanie. Te urządzenia mogą znacznie o...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 27 Grupa: Moja budowa Czytałem ostatnio na ten temat i w sumie z wyczytanych przeze mnie treści wynikało, że najlepiej będzie dokonać samodzielnych obliczeń, żeby zobaczyć, jak to w....
  • Czy mozna zabic komara Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Zabicie komara jest legalne w większości krajów, ponieważ komary są powszechnie uważane za szkodniki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego. Ko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 436

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >