Koszt hali magazynowej

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  23 24 25 26 27  ▸  ▸▸

2 kwietnia 2016, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu macie namiar do firmy która specjalizuje się w wylewkach: http://www.wylewkapodlogowa.pl/ warto mieć takim namiar, bo wylewski to podsatwowa rzecz w halach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2016, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

To co ma u siebie JARTOM chyba jasno sugeruje jak wygląda sytuacja, bo potencjał rzeczywiście jest widoczny, można trafić sensowne magazyny i biurowce. Pytanie o podejście, o środki, o warunki. Na pewno długo taka sytuacja na rynku nie potrwa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2016, 05:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszty budowy są jakie są, ale trzeba też wziać pod uwagę to, ze bedziemy musili ją też wyposażyć. Warto pomyśleć o dobrej jakości urządzeniach specjalistycznych, które mogą być nawet droższe, ale warto, zby były naprawdę dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2016, 06:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszty zależą od wielkości inwestycji, jednak jeśli planujemy dużą halę, to warto wybrać sprawdzonych dostawców. Ja na przykłąd nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałbym mieszać beton w betoniarce do wylania fundamentów, przecież można kupić gotowy beton z betoniarni i to z dowozem i wylaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2016, 06:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba też doliczyć koszty robocizny. Ja na przykład umówiłem się z firmą http://www.mab-bud.pl/, ze oni wybierają materiały, bo mam do nich zaufanie. Ja tylko płacę. Jak budować, to trzeba stawiać na jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2016, 06:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, że są jeszcze dodatkowe koszty, jak ogrodzenie całego terenu.A przecież jest to neizbędne jak chce się ubezpieczyć całą inwestycje.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2016, 06:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A podliczyliście jeszcze wywóz śmieci i gruzu z miejsca budowy? Jak się nie wynajmie odpowiedniej firmy, to i tak trzeba będzie to samemu zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie magazyny trzeba właśnie dobrze rozplanować i dobrać jeszcze do nich odpowiednie wyposażenie. My jak zamawialiśmy silosy zbożowe to właśnie mieliśmy kompleksowe wsparcie w tym właśnie zakresie od producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2016, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno zaopatrzenie jej w dobre materiały bhp będzie inwestycją na której nie warto oszczędzaać vby potem więcej nie stracić przypadkiem. na stronie http://jakagasnica.pl/ jakby ktoś szukał to jest wiele przydatnych rad na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2016, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś poszukuje dobrego dostawcy wszelkich części do instalacji elektrycznej to warto w tej sprawie skontaktować się z hurtownią http://www.algrakrol.pl/. mają duży wybór produktów i dobre ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 51 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  23 24 25 26 27  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 20 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Kupno domu czy budowa? Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Szukam sprawdzonego producenta opakowań z tektury, metalu i drewna. Interesuje mnie rura szalunkowa i tuleje tekturowe. W Internecie znalazłam firmę ZPO Tarnopa...
  • Odkurzacz na budowe Liczba postów: 46 Grupa: Moja budowa Inwestycja w automatyczny odkurzacz może wydawać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na regularne sprzątanie. Te urządzenia mogą znacznie o...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 27 Grupa: Moja budowa Czytałem ostatnio na ten temat i w sumie z wyczytanych przeze mnie treści wynikało, że najlepiej będzie dokonać samodzielnych obliczeń, żeby zobaczyć, jak to w....
  • Czy mozna zabic komara Liczba postów: 2 Grupa: Moja budowa Zabicie komara jest legalne w większości krajów, ponieważ komary są powszechnie uważane za szkodniki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego. Ko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 502

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >