Lustra do łazienki

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

9 września 2018, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne i niebanalne lustra znajdziesz też w ofercie www.szklolux-lubin.pl. Kupiłem u nich ponad rok temu lustro LED i wygląda świetnie. Niby jest to tylko niewielki dodatek, a potrafi odmienić wystrój wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2018, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Do modernistycznej łazienki wpasuje się lustro Flair, które tworzy prostokątna tafla oraz 2 świetlówki, oświetlające dużą przestrzeń nad umywalką.

Klasa szczelności IP44 umożliwia stosowanie go w miejscach o podwyższonej wilgotności. Poza tym posiada detale o piaskowanym wykończeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2019, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam wam zdecydować się na lustro robione na zamówienie. Jeżeli poszukujecie odpowiedniego zakładu szklarskiego to zgłoście się do www.zakladszklarski.com.pl Na pewno wykonają dla was świetne lustro w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2019, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Też fajna opcja aczkolwiek odpowiednio droższa i musimy się z tym liczyć. Same lustra do łazienki i domu znajdziesz w dobrych sklepach internetowych, wystarczy jedynie poszukać.


iKleje.net

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2019, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

100% robione na wymiar

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2019, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto kupić większe lustro, takie żeby można było swobodnie się przeglądać. Można też pokusić się o jego oświetlenie za pomocą taśmy led co w praktyce jest bardzo fajną i ciekawą ozdobą.

Ten post był edytowany przez Ekomar.com.pl dnia: 15 marca 2019, 15:40
Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2019, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko zależy ile chcesz na to przeznaczyć kasy. wtedy można coś doradzić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2019, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, o wiele bardziej estetyczne jest kiedy lustro właśnie nie zajmuje całej ściany w łazience i jednocześnie nie jest zbyt małe, powinno być po prostu optymalnie dopasowane.

Ten post był edytowany przez MBM.org.pl dnia: 17 marca 2019, 19:57
Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2019, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na takie oświetlenie łazienki z profilami LED od Klusdesign pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2019, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe propozycje luster widziałem w ofercie www.blask-pol.pl. Sam zastanawiam się teraz nad kupnem lustra kryształowego. Co sądzicie o takim rozwiązaniu do łazienki?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe i art. biurowe - zakup Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Co do mebli biurowych to tam fajnie sprawdzi się Hoker z opraciem bo znajoma u siebie ma i chwaliła. Industrialne meble są teraz też modne, są w wielu miejscach...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 290 Grupa: Wykańczamy... Chciałem się podzielić kilkoma prostymi radami, jak wykończyć salon i sypialnię z lamelami. W salonie polecam jasne kolory, jak beż czy jasny szary, bo dobrze p...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 346 Grupa: Wykańczamy... Odpowiedni kierunek - https://www.amart.pl/ To są dobre rozwiązania, da się to jakoś sensownie dopasować. Ale oczywiście każdemu może pasować coś innego. Natomi...
  • podłoga do salonu :) Liczba postów: 260 Grupa: Wykańczamy... Jeżeli ktoś z was szuka ciekawych informacji o podłogach to polecam zapoznać się z ofertą tego portalu https://www.napodlogach.pl/. Ja ostatnio dowiedziałem się...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 126 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19339 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >