Mała łazienka

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

26 czerwca 2015, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam przede wszystkim znaleźć dobry sklep w którym znajdziesz wszystkie elementy wyposażenia małej łazienki,wraz z kabiną prysznicową,a tak się składa że u nas wybór jest naprawdę szeroki,chętnie pomożemy www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukałam małej i w dodatku wąskiej pralki. Weszłam na stronę electro.pl
i odetchnęłam z ulgą. Akurat taka jak potrzebuję, która się zmieści w wnęce między drzwiami, a kominem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2015, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepach internetowych znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do swojej łazienki,a w dodatku ceny będą znacznie niższe- to chyba główny plus tego typu zakupów,prawda? Zaglądaliście do nas na Victori.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2015, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

walk-in dobry wybór przy małym metrażu, ładnie wygląda i na pewno lepsza niż cerata;)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2015, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do tego pełna zgoda i w znacznym stopniu pozwoli zaoszczędzić miejsce,przestrzeń-w małej łazience jest to najbardziej istotna kwestia. raz jeszcze zwracam uwagę na naszą stronę www.Victori.pl gdzie wybór artykułów do wyposażenia łazienki,w tym także kabin prysznicowych jest naprawdę szeroki:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2015, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

mała łazienka to nie lada wyzwanie :) zobacz tez na łazienkaplus, bo tam masz mega wybór - na pewno coś dopasujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się i dlatego też jeżeli planujemy urządzenie małej łazienki,to powinniśmy postawić na węższa kabinę z brodzikiem,plus jak najmniej mebli,czasami wystarczy tylko jedna szafka aby całość była urządzona w ładnym guście.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2015, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej zrobić spadek w miejscu na prysznic i nie zakładać żadnego brodzika tylko same listwy. Skoro mała łazienka to drzwi muszą się składać

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 07:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się prysznic bez brodzika, ze spadkiem to chyba najlepsza opcja. Warto zajrzec na stronę Kermi w zakładce technika sanitarna są tam właśnie super projekty pryszniców :)

Ten post był edytowany przez Porek456 dnia: 8 października 2015, 20:10
Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2015, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Małą łazienkę warto wizualnie powiększyć. Nie zawsze trzeba układać płytki aż do samej góry. Można zastosować elementy sztukaterii. Na przykład listwy przypodłogowe i sufitowe które optycznie sprawią, że łazienka będzie większa :)


Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • wanna czy prysznic Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... Odnośnie baterii wannowych w modnym wydaniu to warto sprawdzić https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienko we-wannowe gdzie znajdziecie sporo wariantów zarówno chro...
  • Magazyn Liczba postów: 862 Grupa: Wykańczamy... Wybór betonowych klocków systemowych w magazynach to inwestycja w przyszłość. Warto zerknąć na ich ofertę - http://adz-system.pl/ Ich modułowa konstrukcja umoż...
  • pokój dziecka Liczba postów: 23 Grupa: Wykańczamy... A co powiecie na taki https://babystuff.pl/pl/menu/baldachimy- 290.html baldachim do pokoju dla dziecka? Bo chcę zamówić dla mojej córki, widziałem że znajoma te...
  • Meble biurowe i art. biurowe - zakup Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Co do mebli biurowych to tam fajnie sprawdzi się Hoker z opraciem bo znajoma u siebie ma i chwaliła. Industrialne meble są teraz też modne, są w wielu miejscach...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 290 Grupa: Wykańczamy... chciałabym pomóc, moze dopytam znajomych, jeśli jest ktoś w potrzebie, posiadam dużo kontaktów, ktoś coś?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19348 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 433

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >