Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

10 listopada 2011, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno zawsze dobrze wygląda w pokoju i jest ponadczasowe. Moda na różne style przemija, a drewno zawsze jest na czasie, a jeżeli dobrze komponuje się z dodatkami, nigdy nie przestanie wyglądać stylowo :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2011, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiam na minimalizm ciemne meble proste mało ozdob bo tylko to się kurzy ..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie drewno, uważam, ze jest praktyczne pasuje do niemal każdego wnętrza poza tym jest to dobra jakosć sama w sobie, meble drewniane tez sa minimalistyczne i można je bardzo ciekawie wkomponować w pokój, dobrym producentem mebli drewnianych jest esmebel.com

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2011, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwage zwrociłbym na to z czego meble są zrobione. Chodzi o jakość, o skórę licową, a nie dwoinę, co jest praktykowane chocby w meblach np. helvetia. Teraz na szczescie mam meblomak.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2011, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze są meble z litego drewna, a nie płyt wiórowych czy innych wynalazków.
Tylko cena może odstraszać. Dobre meble drewniane to koszt kilku tysięcy złotych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2012, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Za sofę obijaną drewnem w meble Bugajski zapłaciłam trzy lata temu ok 4000 tys. Penie dałoby się kupić taniej ale teraz widzę, że kupno mebli to jest inwestycja na wiele lata. W myśl zasady, ze tanie rzeczy kupują tylko bogaci, bo stać ich na to aby wyganiać naprawiać. U mnie taka sofka ma służyć kilka dobrych lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2012, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam meble importowane z Włoch i Holandii. Są klasyczne i bardzo stylowe. Meble w salonie należy traktować jak inwestycję.
Polecam fajny sklep meblowy: www.meble-sabo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2012, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W wiekszosci wątków wszyscy polecaja drewno - podłogi, drzwi, okna, schody meble... ciekawa jesdnak jestem ile osob jednak rzeczywiscie to drewno stosują...

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2012, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zapytałbym ilu stąd ludzi stać na drewno. Bardzo wiele firm stosuje płyty wiórowe, w doskonały wręcz sposób imitujące drewno. Zgadzam się jeśli mowa o jakości, biednych nie stać na tanie rzeczy. Zwracajcie uwagę na jakość i czy producent daje gwarancję.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2012, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz to dopiero jest ogromny wybór mebli, nie to co kiedyś. Nich ktoś mi powie, że nie ma dla niego mebli, to nie uwierzę. Jak przeglądałam ofertę sklepu meblowego twojemeble.pl to mówiłam do męża, że mają ich tak dużo, że nawet mojej teściowej by się coś spodobało.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • wanna czy prysznic Liczba postów: 75 Grupa: Wykańczamy... Odnośnie baterii wannowych w modnym wydaniu to warto sprawdzić https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienko we-wannowe gdzie znajdziecie sporo wariantów zarówno chro...
  • Magazyn Liczba postów: 862 Grupa: Wykańczamy... Wybór betonowych klocków systemowych w magazynach to inwestycja w przyszłość. Warto zerknąć na ich ofertę - http://adz-system.pl/ Ich modułowa konstrukcja umoż...
  • pokój dziecka Liczba postów: 23 Grupa: Wykańczamy... A co powiecie na taki https://babystuff.pl/pl/menu/baldachimy- 290.html baldachim do pokoju dla dziecka? Bo chcę zamówić dla mojej córki, widziałem że znajoma te...
  • Meble biurowe i art. biurowe - zakup Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Co do mebli biurowych to tam fajnie sprawdzi się Hoker z opraciem bo znajoma u siebie ma i chwaliła. Industrialne meble są teraz też modne, są w wielu miejscach...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 290 Grupa: Wykańczamy... chciałabym pomóc, moze dopytam znajomych, jeśli jest ktoś w potrzebie, posiadam dużo kontaktów, ktoś coś?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19349 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >