Mieszkania będą tanieć, bo o pożyczkę coraz trudniej

« Powrót do artykułu: Mieszkania będą tanieć, bo o... | « Powrót do grupy: Aktualności

8 listopada 2011, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

To że mieszkania tanieją to dobra nowina, zła taka że i kredyty idą w dół, a przecież nie każdy ma takie pieniądze odłożone żeby kupić za gotówkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2011, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli rzeczywiście pojawi się taki trend spowodowany wspomnianymi w artykule przyczynami, to może być to dobry sygnał dla tych, którzy chcą kupić nieruchomość

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2011, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Doskonałe informacje dla młodego małżeństwa! Nie wiem jak młodzi mają wreszcie pójść na swoje skoro cały czas rzuca się im kłody pod nogi.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2011, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest dla mnie wspaniała wiadomość bo właśnie jestem na etapie poszukiwania mieszkania. Muszę zapytać mojego doradcy z opena czy nie powinnam w takim razie chwilę zaczekać jeszcze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2011, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

mieszkanie to ciezki orzech do zgryzienia, mam na szczescie pomoc w doradcy z open finance , mam nadzieje ze z nim szybko ogarne temat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2011, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz korzystasz z pomocy doradcy a nie latasz od banku do banku czekasz i pytasz. Za dużo cennego czasu się w ten sposób traci.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19352 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 86

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >