Montaż kafelek na płytę OSB

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

4 września 2008, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcę położyć kafelki na podłogę wykonaną z płyty OSB. Nie wiem czym to zrobić? Czym to przykleić? I przede wszystkim. Czy można coś takiego wykonać n?a takie płyty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2008, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

moja opinia jest następująca-spytaj się specjalisty zamiast kombinować bo wypróbujesz metodę albo posłuchasz jakiegoś 13 latka który chce być fajny i coś palnie a ty posłuchasz a później płytki będą ci sie przyklejały do stóp i odchodziły

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2010, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Można pod warunkiem że płyty są sztywno zamontowane (tzn nie uginają się). Jeśli są to potrzebny Ci będzie klej elastyczny bo przy płytach osb może wystąpić efekt podatności (klej ten sprawi że obie warstwy podłogi będą pracować razem). W celu zwiększenia przyczepności i osiągnięcia wymaganej wytrzymałości połączenia konieczne jest jeszcze przygotowanie płyt (należy je zaimpregnować - robi się to już na samym początku).

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2010, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

nałóż kolego cerplast atlasa a potem klej atlas plus lub jakiś o podobnych właściwościach i siedzi jak ta lala

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2010, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, jeżeli wcześniej zagruntujesz płytę, specjalnym gruntem lub dobrym impregnatem to nie ma żadnego problemu. to takich nietypowych powierzchni używa się przeważnie gruntu szczepnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2024, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej użyć elastycznego kleju CM17.

--
Kris

POlecamy profesjonalne suszarki laboratoryjne

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >