Nagłówek z pewnego tygodnika o klimatyzacji

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

1 lipca 2024, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

TygodniowyNews (KMWTW) popełnił artykuł o tym, jakoby montowanie klimatyzacji przez przedstawicieli klasy średniej miał skończyć się tragedią.
Całości nie przeczytałem (za paywallem), ale wrażenie jest takie, jakby tylko bogaczom wolno było dbać o komfortową temperaturę... fqrw niemożebny mnie ogarnął. Gdzieś w rozwinięciu było, że klimatyzacja jest be!, bo zwiększa emisję, efekt cieplarniany itp., a finalnie uderza to w najbiedniejszych.

Jaki jest Wasz punkt widzenia?!?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble tapicerowane Liczba postów: 189 Grupa: Najnowsze t... W obecnych czasach często decydujemy się na zakup mebli przez internet ponieważ ta możliwość pozwala na na idealny dobór produktów które idealnie wpiszą się w d...
  • Potrzebuję mebli na zamówienie Liczba postów: 1 Grupa: Najnowsze t... Cześć! Potrzebuję mebli na zamówienie, bo moje mieszkanie ma niestandardowe wymiary. Ktoś może polecić coś z Warszawy? Szukam sprawdzonych opcji.
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 483 Grupa: Najnowsze t... Podczas tworzenia nowoczesnej kuchni chciałem połączyć estetykę z funkcjonalnością. Kluczowym zakupem była frytownica https://technofood.pl/collections/frytow ni...
  • Ogrzewanie na podczerwien Liczba postów: 235 Grupa: Najnowsze t... Najważniejsze by to było montowane przez instalatora, a nie te chińskie wymysły z ale czy innych portali, gdzie nie wiemy ile naprawdę mocy mają i co dają. Bo p...
  • wypoczynek na Kaszubach Liczba postów: 8 Grupa: Najnowsze t... Urlop na Kaszubach to doskonała okazja, aby naładować baterie, ciesząc się bliskością przyrody. Mam artykuł, który opisuje uroki tego pięknego regionu, który za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19381 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 90

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >