Oaza spokoju w mieszkaniu urządzonym w stylu boho

« Powrót do artykułu: Oaza spokoju w mieszkaniu urządzonym... | « Powrót do grupy: Wnętrza

16 sierpnia 2024, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Lubię taki styl, jest ciepły i przytulny. Mam tak urządzony salon, a jego serce stanowi wygodny narożnik modułowy gala collezione w beżowym kolorze. To centrum wypoczynkowe całej rodziny :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak zaaranżować kuchnię w wiejsko sielskim klimaci... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Ten klimat ma w sobie coś naprawdę przytulnego i ciepłego. Zgadzam się, że naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, są kluczowe dla stworzenia tego rodza...
  • Dobrze zorganizowana kuchnia Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza W dobrze zorganizowanej kuchni nie może zabrakną akcesoriów do gotowania. Ten https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/potra wy/5247 sklep ma w swojej ofercie między i...
  • Sztuka na każdym kroku Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza Czy wiecie jak wybrac najlepsze wiersze do recytacji? Jeżeli są tutaj osoby, które są zainteresowane tym tematem, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na....
  • Najlepsza podłoga do biura Liczba postów: 62 Grupa: Wnętrza Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy, która wykonała dla mnie cyklinow...
  • Kabiny prysznicowe bez brodzika typu walk-in coraz... Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza Osoby, które decydują się na deszczownicę, powinny również rozważyć dodatkowe opcje, jak na przykład systemy hydroterapeutyczne, które mogą zwiększyć wartość i....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 106

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >