Ogrodzenie ogrodka?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

2 marca 2015, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładnie wygladają płotki myśliwskie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2015, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ogrodzenie sobie właśnie zamówiłem z elementów kutych, bo chcę żeby było oryginalne i ozdobne, bo takie nam pasuje, jak ktoś chciał coś takiego to polecam współpracę z kuźnią pałysz - fachowcy przez duże F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2015, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki koszt ci wyszedł kutego za metr kwadratowy?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2015, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie sporo kosztowało. Ale w sumie, jak jest kute i solidne, to pewnie warte swojej ceny. Do tego dorzuciłbym jeszcze malowanie proszkowe (http://www.decor.szczecin.pl/), żeby już całkiem było zabezpieczone i służyło przez lata bez konieczności powtórnego malowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No ceny przy zamawianiu np. u kowala są dosyć duże, ale efekty też są wspaniałe i niepowtarzalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2015, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi także podobają się kute przęsła, ale chciałbym je połączyć z jakimś solidnym murem np. amsterdam. Co myślicie o takim rozwiązaniu??

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnei zdecydowanie tak :) Sam myślałem o takim połączeniu, bo mur Amsterdam prezentuje się bardzo elegancko. Ciekawie wygląda ten projekt wykonanaia na stronie Pozbruk. Czy zamierzasz iść w taką formę, czy jednak tradycyjnie ?? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, także mi się podobał ten projektu w pozbruku na stronie internetowej, ale szukam jeszcze i patrzę na różne pinie/produkty. ale póki co to najwyższą lokatę właśnie te rozwiązanie zajmuje :) Poprzez tradycyjnie masz na myśli sam mur bez przęseł, czy co??

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2017, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź jak to wygląda na stronie Pozbruk np. przy Amsterdam chyba o coś takiego chodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 06:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na pomysł aby postawić na panele ogrodzeniowe do swojego ogrodu? Bo wg mnie to naprawdę fajna i ciekawa opcja w porównaniu do zwykłych przęseł które mimo swojej solidności, nie dadzą tak ładnego efektu.


www.Drutbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31172 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 10780 Grupa: Ogrodzenia... Odkryj szeroką gamę drewnianych listew oferowanych przez https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Ich produkty są idealne do tworzenia pięknych i trw...
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 133 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.
  • blacha perforowana Liczba postów: 153 Grupa: Ogrodzenia... Blachy perforowane jako elewacje to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni oryginalny design i trwałość. Perfopol oferuje szeroką gamę wzorów...
  • Płoty ogrodowe Liczba postów: 1053 Grupa: Ogrodzenia... Jeśli szukasz wysokiej jakości drewnianych listew do swojego projektu, warto zajrzeć na https://listwywplot.pl/kategorie/drewnia ne-listwy/. Oferują bogaty wybór...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >