Okna Szczecin-która firma najlepsza?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

27 sierpnia 2013, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz naprawdę dobrej firmy ze Szczecina to polecam Ci Sokółkę. Mam od nich okna już 3 rok i nic się z nimi nie dzieje. Bardzo sprawnie je zamontowali. I ceny w porównaniu do innych firm mają konkurencyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2014, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem okna w Stara Fabryka. Ceny przystępne, okna jakościowo bardzo dobre. Montaż szybki i bezproblemowy. Kupowałem większą ilość (do domu) i dostałem nawet rabat :). Pozytywne wrażenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2014, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie skończono u mnie montaż okien wykonany przez wymienioną już w wątku firmę M and S z ulicy Gdańskiej. Mam pewne zastrzeżenia do tempa montażu (wymiana 4 okien trwała 2 dni!!!) ale za to do jakości samych prac trudno się przyczepić. Same okna są jakie są. Otwierają się i zamykają. Ich jakość można ocenić za kilka lat. Za to terminowość oceniam na 100%. Okna zamówione 4 tygodnie temu. W umowie wpisana dokładna data montażu. Dzień przed montażem telefon z firmy, że zgodnie z umową pojawią się jutro o 8:00 i tak było. Tak więc na obecną chwilę polecam www.ms.szczecin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2014, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Dorota napisał: Właśnie skończono u mnie montaż okien wykonany przez
wymienioną już w wątku firmę M and S z ulicy Gdańskiej.
Mam pewne zastrzeżenia do tempa montażu (wymiana 4 okien
trwała 2 dni!!!) ale za to do jakości samych prac trudno
się przyczepić. Same okna są jakie są. Otwierają się i
zamykają. Ich jakość można ocenić za kilka lat. Za to
terminowość oceniam na 100%. Okna zamówione 4 tygodnie
temu. W umowie wpisana dokładna data montażu. Dzień przed
montażem telefon z firmy, że zgodnie z umową pojawią
się jutro o 8:00 i tak było. Tak więc na obecną chwilę
polecam www.ms.szczecin.pl


TYPOWO REKLAMOWY WPIS JAK WIDZĘ ODNOŚNIK STRONY INTERNETOWEJ TO WSZYSTKO JASNE.
MIAŁEM LEPSZE ZDANIE O FIRMIE MS ALE WIDAĆ KRYZYS ICH DOPADŁ I REKLAMUJĄ SIĘ JAK SIĘ DA PISZĄC TAKIE BANAŁY CO CHCE SŁYSZEĆ KLIENT .

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2014, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się,że lepsze są okna drewniane. Przede wszystkim drewno posiada naturalne właściwości izolacyjne i cieplne. Ponadto drewniane okna są ekologiczne. Ja wymieniłem swoje okna na nowe w http://www.mkm-okna.pl/ i śmiało mogę polecić innym tę ofertę. Okna do dziś sprawują się dobrze,a dodatkową zaletą firmy jest szybki,profesjonalny montaż.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2014, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

też korzystałem z oferty okien drewnianych w www.mkm-okna.pl/okna/okna-drewniane i muszę przyznać,że się nie zawiodłem. firma sprawnie przeprowadziła montaż,a same okna dobrze się prezentują i uważam je za inwestycję na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2014, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, okna drewniane mają swój klimat. Niestety nie pasują do każdego domu, więc pozostaje mi pozostać przy PCV. Niemniej, jak sobie przeglądam oferty okolicznych firm to dochodzę do wniosku, że takie okna też mogą mieć swój klimat. Np. te balkonowe z ostatniego zdjęcia - http://wesa.pl/galeria.zdjec.htm Jak marzenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2014, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzy miesiące temu zdecydowałam się na okna drewniane DZIADEK IV 101 GOLDplus kupione w firmie Labradoor (http://www.labradoor.pl/okna-drewniane.html). Jak na razie chodzą bez zarzutu. :) Co najważniejsze to tłumią dźwięki. A mieszkam przy ruchliwej ulicy, ma to duże znaczenie. Ekipa która montowała u mnie okna, wszystko zrobiła jak należy, więc zostaje mi się tylko cieszyć z ciszy. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2014, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Pan Łukasz, "zdecydowałam się", 3 posty pod rząd? Trochę chaos :D
Ale wracając do tematu - polecam okna, parapety i drzwi od Fenti - http://fenti.pl/
Wiem co mówię, bo ten sklep miał naprawdę spory udział w urządzaniu mojego nowego mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2014, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

w dziedzinie okien i drzwi w Szczecinie polecam firmę www.wesa.pl zamawiałem tam nowe okna do domu i jestem zadowolony z tej inwestycji. poza tym to autoryzowany zakład Veka,więc można u nich liczyć na profesjonalizm i wysoką jakość wykonania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >