Okna Szczecin-która firma najlepsza?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

16 lutego 2011, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

NIE POLECAM FIRMY NIKKO ZE SZECINA!!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2011, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik nikko100 napisał: NIE POLECAM FIRMY NIKKO ZE SZECINA!!!!!Użytkownik nikko100 napisał: NIE POLECAM FIRMY NIKKO ZE SZECINA!!!!!Użytkownik doktor napisał: Użytkownik darecki napisał:
to jest ciekawehttp://www.oknonet.pl/ok na/typy_okien/news,15920.html


ja wiem?

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=602756 8


Nie polecam też montażystę okien Zbigniewa josika ze Szczecin . Jeździ białym dostawczym starym peugotem boxerem i twierdzi że okna potrafi montować . To zwykły paprak nie mający nic wspólnego z montowaniem okien

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2012, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam firmę MiS ze Szczecina. Kupiłem u nich okna, bramę i drzwi wejściowe. Wszystko OK. Strona internetowa: www.ms.szczecin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2012, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy zna Ktoś okna firmy Framex Jakie one są dobre czy złe ? Bardzo proszę o opinie .

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

NIE ZNAM FRAMEXU......Ja ost. wymieniałem okna w domu u Mojej Matuli, robiła nam to firma Pointa i jakby co to polecam bo okna solidne ładnie osadzone i niedrogo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2012, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że Dobroplast to byłby dobry wybór

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2012, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zalezy od tego co kto chce kupic, bo jak po prostu ma byc "okno" w nazwie to firm jest pelno... Jesli okna maja byc np.energooszczedne lub pasywne to trzeba troche poszukac zanim wyda sie kase... Osobiscie polecam producenta ze Świdnicy.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2012, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zależy od tego ile pieniędzy chcesz na to przeznaczyć. Choć jeśli chodzi o okna to nie ma co być pazernym. Lepiej wyłożyć więcej i mieć pewnie. Firma, która montowała u mnie okna założyła rolety gratis, bo miała umowę z producentem sklepu www.kuprolety.pl

Ten post był edytowany przez januszko dnia: 25 października 2012, 17:14
Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2013, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zna ktoś firmę Wiśniowski w Szczecinie ? Szukam bramy składanej do góry ale ich cena jest nieciekawa (w Heormannie powiedzieli mi ze polska firma powinna być tańsza) ale wcale się nie zgadza.
Skolei w innej firmie jak powiedzielam ze szukam tych bram, to uslyszalam, ze wszedzie tylko nie na Struga, bo tam naciągają ludzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2013, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem ze Szczecina, ale okna zamówiłem w łódzkiej firmie, która działa na całą Polskę. Generalnie znajomi odradzali mi firmy z naszego miasta. Firma nazywa się Stara Fabryka. Wymieniłem z nią 13 okien w moim domu na plastiki. Wszystko było porządnie wpasowane, zrobione na czas i nawet obróbka końcowa była całkiem niezła, choć tutaj kilka rzeczy zrobiłbym inaczej. Ogólnie jestem zadowolony i mogę Wam polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 111

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >