Okna drewniane czy plastikowe?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

22 września 2015, 21:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem drewna w prawie każdej postaci. Jesli chodzi o trzymanie temperatury to obie wersje się sprawdzają, jednak okna drewniane są praktyczniejsze i ładniejsze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja odwrotnie. Drewno jest ciepłe, oddycha, ale zawsze można zastosować różne środki żeby, np. zwiększyć wentylację, czy zastosować cieplejesze, alternatywne produkty. Drewno trzeba pielęgnować, jest podatne na warunki atmosferyczne, bardziej skłonne na uszkodzenia. Dlatego też zamiast drewna w drzwiach wolę stal / aluminum, a w oknach PCV.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2015, 01:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalezy jak Ci będą pasowaly do domu, to po pierwsze, wiecej o oknach drewnianych i PCV przeczytasz tutaj www.oknabrusy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2015, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

pcv są bardzo dobre, ale chyba dużo zalezy od tego jaki jest w srodku mechanizm, profil i jaki producent, dobre sa okna i drzwi z DMD, polski producent z okolic Białegostoku, polecamy przez sporo osób z mojej okolic, niedługo okaże się, że co drugi ma okna z DMD

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2015, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda,bardzo wiele zależy tutaj od samego mechanizmu i producenta danych okien. Pierwsze co warto zrobić to określić budżet jaki posiadasz na ten cel i wtedy doradzimy co będzie najlepsze.

KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2015, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomimo, iż wolę okna drewniane, to jednak ostatecznie wybrałem okna PCV, przede wszystkim dlatego, że są znacznie trwalsze i łatwiejsze w eksploatacji od drewnianych, a poza tym są także tańsze. Tutaj http://www.e-sapor.com znalazłem dobrej jakości okna PCV.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2015, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie okna z pcv to optymalny wybór - także jesli chodzi o stosunek jakości do ceny. w zeszłym roku wymienialiśmy u nas okna, skorzystaliśmy z pomocy http://www.salon.makra-met.com.pl/index.php/o kna i jestem bardzo zadowolona. choc myślę,że dobrą alternatywą mogłyby być i okna z aluminium.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2015, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja siostra sobie wymieniła teraz okna na Drutex Iglo Energy i jest zadowolona. Mają bardzo fajne parametry Uw = 0,6 W/(m2K), dobre profile, fajne okucia. Jestem też zdania, że to dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do dobrej jakości okien w rozsądnej cenie oraz każdym profilu wykonania,to warto zwrócić uwagę również na www.HurtOkien.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór,a dodatkowo zawsze możecie liczyć na pomoc fachowej obsługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli jest słaba wentylacja w mieszkaniu to przecież można założyć nawiewniki. Polecam firmę [url] www.nawiewniki-szczecin.pl, która u nas takie nawiewniki zakładała.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukacie wyjątkowych dodatków do okien, to mam małą podpowiedź... Sam kiedyś zamówiłem z tej oferty https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,klamki_do_o...
  • Montaż okien Liczba postów: 87 Grupa: Montujemy o... W kwestii dobrych i solidnych, wytrzymałych okien wysokiej jakości, to warto zwrócić uwagę także na nasze kolekcje które znajdziecie na ODB.com.pl w razie pyta...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 111 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 509 Grupa: Montujemy o... Drzwi zewnętrzne najlepiej zamówić w renomowanej firmie Marsel z Goleniowa. Produkują bardzo dobre jakościowo drzwi aluminiowe i PVC w sprawdzonych systemach Sc...
  • Drzwi balkonowe przesuwane? Liczba postów: 40 Grupa: Montujemy o... Jeśli system podnoszono-przesuwny, to w grę wchodzi tylko Schuco LivIngSlide. Skrzydła poruszają się lekko i niemal bezgłośnie, a system uszczelek zapewnia maks...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >