Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

8 maja 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli parkiet to tylko z naturalnego drewna- dębu, my posiadamy na całości podłogi deskę Chene rodzimej produkcji i wygląda naprawdę pięknie, a dodatkowo jest bardzo trwała. Można jaz naleźć na www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście nie jestem wielką fanką parkietu jako takiego, wolę deski podłogowe, zwłaszcza takie z drewna egzotycznego :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie parkiet, nie ma się nad czym zastanawiać. My wybraliśmy parkiet + lakierowanie. Zależało nam naturalnym efekcie i za radą Wykonawcy wybraliśmy poliuretanowy lakier wodny zawierający filtr UV. Jeśli chodzi o lakierowanie podłóg Warszawa i w ogóle wszystkie prace związane z podłogami drewnianymi, to mogę polecić świetną ekipę z Kliniki Parkietu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei postawiłem wszystko na jedną kartę i kupiłem podłogę winylową Contesse od www.hoton.pl . Ajjj, gdybym tylko mógł to bym z niej jadł... :) Cudowna, wysokiej jakości i jak pięknie się prezentuje. W ogole bonusowo do tego modelu otrzymalem listwe polimerowa lpc23 w kolorze bialym.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zdecydowanie za parkietem. Co prawda o parkiet trzeba dbac, myc odpowiednimi środkami, woskowac, ale oprócz tego, ze wygladaja bardziej elegancko i estetycznie, to są trwalsze, bo panele czesto przy nieuwadze moga czyms nasiaknac i będą puchnąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2017, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie wybór jest prosty tzn stawiam na drewnianą podłogę, która posłuży mi długie lata, a później można będzie dokonać jej renowacji i będzie jak nowa. Właśnie w trakcie remontu u moich rodziców cyklinowaliśmy parkiet, malowaliśmy go i dobieraliśmy do niego białą listwę przypodłogową. Listwę wysoką, klasyczną bez żadnych zdobień kupowałam bezpośrednio u producenta w Drew Lux. Ekspresowa dostawa pozwoliła nam na szybkie zakończenie remontu podłogi. Podłoga wyszła bardzo przepięknie, zyskała nowoczesny wygląd. Nikt nie wieży, że to wciąż ta sama podłoga.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2017, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Może być na przykład jakoś fajnie zrobiona podłoga bielona, np. jesion parkiet z http://vipparkiet.pl/ takie podłogi zdecydowanie mają swój urok, no i plus że wszystko do nich można dopasować.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam bielone podłogi. Jestem zwolenniczką chłodnych odcieni.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

My kupiliśmy dom z ładnym, ale starym i podniszczonym parkietem. Zleciliśmy cyklinowanie firmie Cyklinek i teraz podłoga wygląda naprawdę pięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

To czy zdecydujemy się na parkiet czy panele, zależy moim zdaniem od naszego budżetu. parkiet z drewna naturalnego będzie zdecydowanie droższy niż panele i musimy o tym pamiętać. Polecam panele Kronopol, które charakteryzują się wysoka jakością i eleganckim wyglądem.

eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19348 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 95

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >