Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

10 kwietnia 2018, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście zdecydowałem się na parkiet ale panele też dobrze wyglądają. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która ma szeroki wybór materiałów na podłogi to polecam wam zgłosić się do www.profi-parkiet.com.pl z Gdyni. Parkiet, który od nich zakupiłem jest świetny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2018, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ja zaproponuje jeszcze inne rozwiązanie, mianowicie kamień naturalny marmur lub granit, akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc na www.Kamien-katowice.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2018, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolenniczką podłóg, w szególności podoba mi się Lite Drewno. Uwierzcie mi na słowo, że robi ogromne wrażenie i warte jest swojej ceny. Gdybyście szukali sklepu godnego polecenia, to ja mogę wam zarekomendować https://bel-pol.pl/aktualne_promocje - jestem przekonana, że znajdziecie tam coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście to kwestia gustu, natomiast gdybym miał wybierać to moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie parkiet z racji wysokiej jakości oraz trwałości, to podłoga która przetrwa przez lata.

www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie parkiet. Sam posiadam parkiet od http://www.parkietygrymuza.pl/ i uważam, że jest to zdecydowanie trwalsze rozwiązanie. Odpowiednio pielęgnowany parkiet będzie służyć wiele lat. Dodatkowo wiadomo, że parkiet nadaje elegancji pomieszczenia. Bardzo mi się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2018, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne jest też, aby taki parkiet dobrze zabezpieczyć. Na szczęście lakiery do parkietu są zazwyczaj bardzo trwałe i świetnie impregnują drewno na lata :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2018, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nikt nie przekona mnie do paneli. Choćby nie wiem jak dobrej jakości były to i tak w końcu się zedrze a potem nie wiadomo co z tym zrobić

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokladnie - nie ma to jak podłogi dębowe - sa o wiele ladniejsze, wytrzymalsze i proste w utrzymaniu w czystosci. Szczegolnie widac roznice, gdy posiada sie dzieci - wtedy taka dębowa podłoga naprawde potrafi wszystko zniesc, takze jazde samochodzikami czy rowerem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogę do swojego domu kupowaliśmy w sklepie https://podlogigniezno.pl gdzie doskonale nam doradzili w kwestii wyboru odpowiedniej podłogi do pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A może ani jedno ani drugie? Ja jestem niezmiernie zadowolony z wykładziny, zakupionej od Tukan www.wykladziny.szczecin.pl . Nadała ona sporo uroku do wnętrza, choć początkowo zupełnie nie była planowana. Też zastanawialiśmy się nad parkietem lub panelami, a jaki był finał - przeczytaliście wyżej. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19348 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 106

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >