Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

23 października 2011, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry panel będzie kosztował tyle, co dobry parkiet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

panele są po prostu oklepane i nie dają takich efektów jak parkiet, czy to olejowany czy lakierowany, racja, że wymaga on większej pilęgnacji, ale life is brutal, o wszystko trzeba dbać, żeby było ładne;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2011, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

jak ze wszystkim jak nie dbasz a kupisz coś super to tak czy siak bedzie wygladac zle wiec trzeba dbac !! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2011, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, dlatego też argumenty typu nie robię drewnianej podłogi bo trzeba o nią bardziej dbać uważam za śmieszny.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2011, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

to ja nie wiem? :D ktos chce zrobic sobie podloge i mysli ze jak nie bedzie o nia dbal to bedzie dalej piekna, idealna i taka jak sobie wymarzyl? :) bezsensu. mi sie strasznie podobaja drewniane podlogi i wiem ze trzeba o nie dbac i co z tego? :D takie jest zycie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2011, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie, wiec jak ktoś nie robi drewnianej podłogi, mimo że mu sie podobają takie i ma na to środki, tylko dlatego, że trzeba będzie o nią bardziej dbać, to ja nie chce sobie wyobrażać jego domu hehhehe....."okien nie wstawiajmy, bo trzeba będzie dbać, po co te firanki? trzeba będzie prać...na choler ę nam wanna? trzeba będzie myć!" no proszę, litości ;D

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że wszystko wymaga dbałości, ale takie rozważania są na miejscu gdy np. konserwacja czegoś jest bardziej kosztowna. Przy wyborze samochodu też bierze się pod uwagę późniejsze koszta użytkowania ;). Ale jeżeli chodzi o to, że komuś nie chce się podłogi umyć czy wypastować, to żadna nie będzie wyglądała ładnie :).

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2011, 02:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Vincent_Vega napisał: no wlasnie, wiec jak ktoś nie robi drewnianej podłogi,
mimo że mu sie podobają takie i ma na to środki, tylko
dlatego, że trzeba będzie o nią bardziej dbać, to ja nie
chce sobie wyobrażać jego domu hehhehe....."okien nie
wstawiajmy, bo trzeba będzie dbać, po co te firanki?
trzeba będzie prać...na choler ę nam wanna? trzeba
będzie myć!" no proszę, litości ;D


święte słowa! to najlepiej mieszkać w papierowym domu, bo nie trzeba o niego dbać! Przecież o każdy rodzaj podłogi trzeba dbać, bo się zniszczy, i jakoś nie rozumiem argumentu, że o parkiet częściej?! czy on się jakoś bardziej brudzi, niż panele?!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2014, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

O podłogę, jak o nic nie trzeba dbać. Nie ważne czy panele, czy płytki czy parkiet. Trzeba dbać i koniec. Nie odkurzysz i nie umyjesz to nawet parkiet będzie kiepsko wyglądał. Ja mam z akacji parzonej – można go tu zobaczyć - http://solidparkiet.pl/ - podłoga jest sprzątana każdego dnia, pielęgnowana odpowiednimi środkami. Taki lajf.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie nie porównujmy paneli za 2 dyszki z parkietem, w tej sytuacji na pewno wygra parkiet. Owszem są panele lepszej jakości ale to zawsze będzie panel, z bliska czy chodząc będzie wiadomo że to nie drzewo, dlatego mam u siebie parkiet dębowy trwałe rozwiązanie, braliśmy tutaj http://decowood.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19353 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >